Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az,hogy 20+ lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az,hogy 20+ lányoknak az idősebb 50+ pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

28 F vagyok szerintem abszolút átlagos pasi


Fenn vagyok badoon naponta jó ha 4-5 likot kapok és igazából napi 1-2 lánnyal tudok csak beszélni.


Van ez a face app nevezetű alkalmazás amivel megtudod öregíteni a rólad készült fényképet.


Szóval csináltam kíváncsiságból egy kamu profilt,hogy 58 vagyok feltöltöttem a megöregített képemet és sokkal többen rám írnak mint az igazi profilomra.


Az igaz,hogy sok olyan is rám ír aki pénzért szeretné ezt azt,de a többség nem ilyen.

Elég sok 18-30 közötti nő ír így rám.


Szóval mi vonzó lehet egy húszéves számára egy 50+ férfiban ?



2021. jún. 13. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Hamar meghalsz és tudnak örökölni. Biztos sok tartalékot is gyűjtögettél már, így tudsz nekik venni mindent. Lehetséges, hogy gyereket se akarsz már. Apa komplexus.

Melletted könnyebben eljárnak bulizni. Könnyebben megtudnak csalni mással. Stb stb.

Lehet csak kiváncsiság.

(ugy írtam mintha ta lennel az 58 eves)

2021. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

A badoo tipikus szexpartner kereső. Ott nyilván a pénzre megy a játék.

Ha komoly kapcsolatot keresel más társkeresőkre menj.

2021. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt,olyan 22 éves lány az eredeti profilommal beszélgettem vele kedves aranyos lánynak tűnt.


Terveztük,hogy mikor érünk rá mindketten,hogy randizhassunk.


Megcsináltam a kamu profilt és rám írt ugyanez a lány.

Pár szóváltás után mondta,hogy csak lazát akarna "támogatói formában"


És küldött magáról "kedvcsináló" képeket.

Utána tiltottam is őt.

2021. jún. 13. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Van az a pénz.
2021. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pénz és ami vele jár esetleg még apa komplexus.
2021. jún. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apa komlexus :)
2021. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig a pénz, hanem a határozottság, értelem, magabiztosság, kisugárzás, odafigyel a nőre jobban, mint egy 20-30 éves pasi.
2021. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!