Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen módon jöjjünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon jöjjünk össze a lánnyal, hogyha apukáink barátok és ez akadály? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány aki nagyon bejön nekem és énis neki. Én amúgy pár évvel vagyok tőle idősebb. Már kiskorunk óta ismerjük egymást. Rajtunk azaz kettőnkön kívül senki sem tudja, hogy bejövünk egymásnak. Még mi sem beszéltük ezt így szóban. Csak jeleket adtunk egymásnak. Interneten még soha semmilyen formában nem beszéltünk és nem is írogattunk egymással semennyit sem. Apukáink nagyon régóta barátok és a lány bátyja (aki tőlem kisebb 2 évvel) is jó barátom kiskorunk óta. A lánnyal sajnos csak 2 hetente pénteken esténként szoktunk találkozni, amikor foci van. Ugyanis énis, a lány bátyja is és mindkettőnk apukája is együtt járunk focizni. És a lány csak minden második héten pénteken szokott jönni az apjával a focira. Tegnap például ott volt. Szinte végig engem nézett másfél órán keresztül egész focin. Foci után mindig járunk étterembe kajálni. Ott majdnem velem szembe ült a lány. Nagyon sokat mosolyogtunk egymásra és sokat néztünk egymás szemébe. Biztos vagyok benne, hogy együtt lennénk. Csak sajnos van akadály ugye ah apukáink. Hogyan legyünk együtt? Nem akarunk titokban csinálni semmit. Felvállalnánk a kapcsolatunkat az apukáink előtt tuti. Csak az összenövés nehézkes. A lány még gimnazista. Most nyári szünete van. 1 városban lakunk, egymástól kb 10 km-re. Hogyha valamire kíváncsiak vagytok még, akkor bármire nagyon szívesen válaszolok!

2021. jún. 26. 11:06
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/218 anonim ***** válasza:
83%
Jajistenem, most megint elkezd ide írogatni xdd
2021. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/218 anonim ***** válasza:
90%
Direkt hülyíti itt a népet, csak sokan észre sem veszik. Ha gyerekkora óta ismeri, együtt is járnak étterembe évek óta nyilván csak köszönnek egymásnak, vagy még azt sem. Ne etessétek a trollt.
2021. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/218 anonim ***** válasza:
88%
Én csak olvasni járok ide xd
2021. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/218 A kérdező kommentje:
#82 jó sok éve ismerjük egymást az igaz. De nem járunk együtt étterembe. 2-esben legalábbis nem.
2021. szept. 2. 12:25
 85/218 anonim ***** válasza:
91%

A jó sok év alatt a köszönésen kívül nem is szóltatok egymáshoz és az étteremben is csak bámultátok egymást kukán, meg mosolyogtatok, mert más is volt ott hallótávolságon belül.


Nem akarlak megbántani, de vagy hatalmas kamu az egész, vagy nálad mujább emberrel nem találkoztam életemben. Őszintén remélem az első opciót.

2021. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/218 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem, inkább örülj, hogy a szüleitek barátok, és a bátyának is a barátja vagy. Az, hogy péntekenként van közös programotok, ott a lehetőség, hogy kezdeményezz, találkozni bármikor lehet szülői program péntek, a többi te és a lány. Szerintem a család többi tagja is örülni fog neki.
2021. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/218 anonim ***** válasza:
94%
Bár ez tényleg furcsa, hogy a köszönésen és a mosolygáson kívül nem is elegyedtek szóba. 86-os vagyok.
2021. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/218 A kérdező kommentje:
Hát szinte nem. Nagyon ritkán kb évente 1× látjuk egymást a városban (nagy városban élünk és nem Pesten) és akkor köszönünk egymásnak és ennyi. Akkor sem magunkban van egyikünk sem, hanem mind2-en ismerősökkel. Szóval sajnos kb nincs esély a véletlen egybefutásra.
2021. szept. 3. 08:49
 89/218 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 hónapja nem volt focin az apjával a lány sajnos. De akkor mitévő legyek?🤔
2021. szept. 21. 17:12
 90/218 anonim ***** válasza:
83%
🤣🤣🤣
2021. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!