Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen módon jöjjünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon jöjjünk össze a lánnyal, hogyha apukáink barátok és ez akadály? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány aki nagyon bejön nekem és énis neki. Én amúgy pár évvel vagyok tőle idősebb. Már kiskorunk óta ismerjük egymást. Rajtunk azaz kettőnkön kívül senki sem tudja, hogy bejövünk egymásnak. Még mi sem beszéltük ezt így szóban. Csak jeleket adtunk egymásnak. Interneten még soha semmilyen formában nem beszéltünk és nem is írogattunk egymással semennyit sem. Apukáink nagyon régóta barátok és a lány bátyja (aki tőlem kisebb 2 évvel) is jó barátom kiskorunk óta. A lánnyal sajnos csak 2 hetente pénteken esténként szoktunk találkozni, amikor foci van. Ugyanis énis, a lány bátyja is és mindkettőnk apukája is együtt járunk focizni. És a lány csak minden második héten pénteken szokott jönni az apjával a focira. Tegnap például ott volt. Szinte végig engem nézett másfél órán keresztül egész focin. Foci után mindig járunk étterembe kajálni. Ott majdnem velem szembe ült a lány. Nagyon sokat mosolyogtunk egymásra és sokat néztünk egymás szemébe. Biztos vagyok benne, hogy együtt lennénk. Csak sajnos van akadály ugye ah apukáink. Hogyan legyünk együtt? Nem akarunk titokban csinálni semmit. Felvállalnánk a kapcsolatunkat az apukáink előtt tuti. Csak az összenövés nehézkes. A lány még gimnazista. Most nyári szünete van. 1 városban lakunk, egymástól kb 10 km-re. Hogyha valamire kíváncsiak vagytok még, akkor bármire nagyon szívesen válaszolok!

2021. jún. 26. 11:06
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/218 anonim ***** válasza:
87%
Vágd le az egyik füled, rakd díszdobozba és postázd el neki egy szerelmes levéllel. Annyira meghatott lesz, hogy rögtön a karjaid közé szalad.
2021. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/218 A kérdező kommentje:
Beteg... normális válaszokat várok!!!
2021. dec. 5. 18:14
 113/218 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy csak normális kérdésre lehet normális választ adni 😪
2021. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/218 anonim ***** válasza:
89%
Éppen elég normális választ kaptál, érd be a maradékkal.
2021. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/218 A kérdező kommentje:
Nem kaptam elég normális választ, mert nem vagyunk együtt a lánnyal
2021. dec. 5. 20:50
 116/218 anonim ***** válasza:
87%
És kipróbáltad amiket írtunk azért nem vagytok együtt, vagy csak egy gyáva puhapöcs internethuszár vagy, aki arra vár hogy majd a lány udvaroljon?
2021. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/218 anonim ***** válasza:
89%
#116 Csak egy figyelemhiányos troll a kérdező.
2021. dec. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/218 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem várok semmire. Csak nem tudom mit kellene lépnem. Ebben kérek segítséget
2021. dec. 6. 09:48
 119/218 anonim ***** válasza:
77%

Amint elolvasod az előző 100 választ megtudod.


Am #117 tudom, már régen levettem de azért annyira fáj az idiótaság hogy muszáj válaszolni 😅

2021. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/218 anonim ***** válasza:
83%
#119 Igen, valahogy megnyugtató a gondolat, hogy egy embernél legalább biztos értelmesebb vagyok.
2021. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!