Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erősen molett hölgyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen molett hölgyek hogy tapasztaljátok, könnyen találtok társat vagy akadály a testalkatotok?

Figyelt kérdés
Velem együtt sok férfi "bukik" a nagy méretű nőkre,s kíváncsi vagyok mennyire nehéz nekik a partner keresés.

2020. máj. 4. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Még sose volt akadály. Nem értem mi köze ennek az alkathoz, egy vékony nőhöz se vonzódnak, ha gátlásos vagy buta, vagy csúnya az arca. Ha egy kövér nő vidám, szép arcú és kedves, akkor az is vonzó tud lenni. És fordítva.
2020. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled,szerintem is a szép arcú,kedves kövér nő nagyon vonzó lehet. De sokszor hallom,olvasom,hogy kövér nőnek nincs esélye jó pasira.Ezért írtam ki a kérdést.
2020. máj. 4. 08:43
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Ez a GYK.


Itt a 150 kilós, 50+ éves, 8 gyerekes elvált nők is könnyen találnak párt. Ez maga a paradicsom!

2020. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nővérem jóval nagyobb darab mint én. Kamasz éveikben nem volt sok sikere, felnőttként viszont bőven tudott válogatni. Nem nagy dolog, egyszerűen jobban figyel az öltözködésre, sminkre stb mint én.
2020. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
#3 a szivembol irtal teso
2020. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én nem ezt tapasztaltam,eleve ez nem társkereső. Érdekes,engem nem halmoztak el ajánlatokkal extra molett hölgyek.Sajnos....
2020. máj. 4. 09:22
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi szamit extra molettnak? En 167 cmhez voltam mar 56 es 78 kilo is, jelenleg is ezen a vegen vagyok. Volt egy kis ido mig megtalaltam a paromat lehet konnyebb lett volna vékonyabban de azert voltak jelentkezok. Tavaly ket srac volt a kepben nem tarskeresorol es ketto tarskeresrorol elso randikat nem számítva. A mostani parom nekem bejon sztem kifejezetten jokepu magas vékony.
2020. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én extra molettnek a jóval 100 kg felettieket gondolom,akár 150 kg felettieket is.Szerintem egy 80 kg-os nő duci,kissé molett.
2020. máj. 4. 09:58
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom kinek akarsz kedveskedni "extra molett" kifejezéssel. Jó, hogy nem divatosan teltnek hívod a 100 kiló fölötti nőket.

Ne áltassuk magunkat, ez a súly igenis hátrány. Van olyan, akinek vonzó, de a többség a vékony vagy átlagos nőket szereti.

Én nem lennék ilyen nővel kapcsolatban, mert egyrészről nem vonzó számomra ez a külső, másrészről a vele járó sok egészségügyi problémát nem akarom közvetlen közelről megélni.

2020. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Ismerek olyan csajt aki 32 éves 165 centi és 95-100 kiló között mozog, sose volt üresjáraton, mindig volt valakije. Most meg 2 éve egy magas jó testalkatú sráccal van. A csaj pufi és egyáltalán nem mondható bombanőnek. A kisugárzás lényeg itt is, nem a külső. Na meg az önbizalom, ha az nincs akkor sose lesz senkije az embernek.
2020. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!