Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erősen molett hölgyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen molett hölgyek hogy tapasztaljátok, könnyen találtok társat vagy akadály a testalkatotok?

Figyelt kérdés
Velem együtt sok férfi "bukik" a nagy méretű nőkre,s kíváncsi vagyok mennyire nehéz nekik a partner keresés.

2020. máj. 4. 08:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Lassan elony lesz az elhizottsag ember
2020. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha előny nem is lesz,de szerintem egyre több férfinek tetszenek a kövér nők,vagy egyre több meri bevallani,vállalni.
2020. máj. 4. 11:25
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Mivel pasitöbblet van lejjebb adják, ennyi az egész.
2020. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

dehogy tetszik nekik, csak a sok "szeressünk mindenkit" szrság miatt azt mondják


az igények meg már annyira alacsonyan vannak, hogy bevállalnak ilyet is, mert a saját szintjükön úgyse kaphatnának nőt (magas vékonyat), mert a nők mindig a saját szintjük fölé választanak

2020. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem azért volt/ak/ kövér kedveseim,mert nem jutott más,hanem,mert tetszettek.Lehetne normál alkatú partnerem is,csak ők nem vonzanak.Számomra egy extra molett nő "bombázó".
2020. máj. 4. 12:03
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Mert te beteg vagy, fétises, miközben konkrétan veszélyes vagy rájuk. Elhiteted velük, hogy ez így jó és szexi majd 30 évesen meghalnak szívrohamban. De ha nem, akkor is mindenféle betegségük lesz. A kövérek haldokolnak, csak nem fogják fel, te meg még adod alájuk a lovat.
2020. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ekkora hülyeségeket írni....Ez egy tévhit,hogy minden kövér ember fiatalon meghal.Volt 54 éves kedvesem,190 kg és jól volt.Sétáltunk,úsztunk.Soványan is meg lehet halni fiatalon.A lelked legyen rendben.
2020. máj. 4. 14:45
 18/18 anonim ***** válasza:

Habár nem én, de a barátnőm szerintem bőven 100+-os, és egyáltalán nem megy neki a párkeresés, pedig tündéri nő.

Mindig akad aki lefeküdne vele, de aki oda volt érte az meg ilyen beteges fétises volt. Akinek nagyon tetszett jó pasinak az is végül egy normál alkatú lánnyal jött össze.

Nem könnyű nekik, ebből az oldalból kiindulni badarság.

2020. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!