Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen módon jöjjünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon jöjjünk össze a lánnyal, hogyha apukáink barátok és ez akadály? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány aki nagyon bejön nekem és énis neki. Én amúgy pár évvel vagyok tőle idősebb. Már kiskorunk óta ismerjük egymást. Rajtunk azaz kettőnkön kívül senki sem tudja, hogy bejövünk egymásnak. Még mi sem beszéltük ezt így szóban. Csak jeleket adtunk egymásnak. Interneten még soha semmilyen formában nem beszéltünk és nem is írogattunk egymással semennyit sem. Apukáink nagyon régóta barátok és a lány bátyja (aki tőlem kisebb 2 évvel) is jó barátom kiskorunk óta. A lánnyal sajnos csak 2 hetente pénteken esténként szoktunk találkozni, amikor foci van. Ugyanis énis, a lány bátyja is és mindkettőnk apukája is együtt járunk focizni. És a lány csak minden második héten pénteken szokott jönni az apjával a focira. Tegnap például ott volt. Szinte végig engem nézett másfél órán keresztül egész focin. Foci után mindig járunk étterembe kajálni. Ott majdnem velem szembe ült a lány. Nagyon sokat mosolyogtunk egymásra és sokat néztünk egymás szemébe. Biztos vagyok benne, hogy együtt lennénk. Csak sajnos van akadály ugye ah apukáink. Hogyan legyünk együtt? Nem akarunk titokban csinálni semmit. Felvállalnánk a kapcsolatunkat az apukáink előtt tuti. Csak az összenövés nehézkes. A lány még gimnazista. Most nyári szünete van. 1 városban lakunk, egymástól kb 10 km-re. Hogyha valamire kíváncsiak vagytok még, akkor bármire nagyon szívesen válaszolok!

2021. jún. 26. 11:06
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/218 A kérdező kommentje:
T*karodjatok már innen szemetelni!!!
2021. dec. 6. 17:36
 122/218 anonim ***** válasza:
77%
😱🤐🤪
2021. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/218 A kérdező kommentje:
Mondom!!!
2021. dec. 7. 12:57
 124/218 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan már, csak arra vársz hogy valaki írjon ilyen hülyeségeket :D

Ez neked is jó, nekem is jó, miért ne irkálnák? Xd

2021. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/218 A kérdező kommentje:
Nem arra várok. Hanem arra várok hogy végre segítsen valaki
2021. dec. 7. 17:27
 126/218 A kérdező kommentje:
Ma van a lány születésnapja. Mitévő legyek? Írjak neki privátban? Ha igen, hogy köszöntsem fel úgy, hogy legyen benne arra utaló is, hogy akarok valamit tőle?
2021. dec. 11. 09:02
 127/218 A kérdező kommentje:
Írtam neki privátban tegnap a születésnapjára. 17 éves lett. Visszaírt. Ez 1 hatalmas előrelépés hogy kontaktba kerültünk privátban. De hogyan tovább? Mit és hogyan beszélgessek vele? Segítsetek légyszíves!!!
2021. dec. 12. 11:52
 128/218 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, lenne-e kedve találkozni veled. Szeretnêl ajándékokat vásárolni, segítsen. Bármi jó, ha kedvel.

A kapu előtt feltalálod magad? Fociban, úgy értem. Itt is kábé ugyanaz kell.

2021. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/218 anonim ***** válasza:
86%

Add meg az elérhetőségét, majd én felszedem neked.


Találj már ki egy másik troll kérdést, ez már unalmas. :D

2021. dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/218 A kérdező kommentje:
Na már kontaktban vagyunk privátban. Az a tervem hogy a napokban valamikor bevallom neki, hogy tetszik nekem. Hogyan is írjam meg ezt neki?
2021. dec. 13. 13:26
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!