Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jut valakinek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut valakinek ilyen szerencsétlen élet nők terén?

Figyelt kérdés

Évek óta szeretnék barátnőt (még nem volt egyszer sem). Több mint 1 éve volt egy lány akinél lehetett esélyem de sajnos a tapasztalat hiányom miatt nem lett belőle. Azóta még egy randit sem tudtam összehozni,és kb nem telik el úgy egy nap sem hogy ne gondolnék rá. Ennél rosszabb nincs, mert folyamatosan magamat okolom. Mert ha lenne barátnőm rég elfelejtettem volna már de így nagyon nehéz.

Nem értem miért vagyok így szerencsétlen a nőknél.


2021. jún. 22. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, a hitgyuli sem az, a kiterjedt történelmével(remélem átment az irónia)

Nem írta le sehol, hogy vallásos-e, hogy milyen értékrendet preferál. Nem olyan világi dolog ez, hogy egyből templomba kell küldeni, menjen el inkább szórakozni, pszichológushoz, hogy a szorongásait ne tüneti úton vezesse le.

A keresztnek a nyalakodásnál jobb, ha egy prostihoz megy és azt nyalja, azzal szembesül, aminek a hiánya az Ő frusztrációját okozza és nem elnyomja ezt magában a bibliát mormolva.

2021. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De egyébként tényleg ciki, mert a legtöbb csaj, legalább is akiket az utcán lát az ember, azok társasági, energikus, jó kiállású csajok, ilyen kis nyámnyila emberkéknek nincs esélyük náluk. És azért a legtöbb lány ilyen, nem? Jó kedélyű, mosolygós, szexi, és ennek megfelelően minden alfahímet megkapnak. 80-20, ahogy ismerjük. Így működik.
2021. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!