Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jut valakinek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut valakinek ilyen szerencsétlen élet nők terén?

Figyelt kérdés

Évek óta szeretnék barátnőt (még nem volt egyszer sem). Több mint 1 éve volt egy lány akinél lehetett esélyem de sajnos a tapasztalat hiányom miatt nem lett belőle. Azóta még egy randit sem tudtam összehozni,és kb nem telik el úgy egy nap sem hogy ne gondolnék rá. Ennél rosszabb nincs, mert folyamatosan magamat okolom. Mert ha lenne barátnőm rég elfelejtettem volna már de így nagyon nehéz.

Nem értem miért vagyok így szerencsétlen a nőknél.


2021. jún. 22. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
először is önbizalmat kell szerezned. kezd el az alján. próbálkozz a falu matraca, mindenki meglőtte senkinek nem kell csajoknál, vagy azoknál akiknek 4gyereke van 5 férfitól, vagy fizetős lányok stb.. tapasztalatszerzésnek jó lehet.
2021. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Azért van, mert nem nézel ki elég jól (2021 -ben ez azt jelenti, hogy nem vagy a felső 20% -ban).
2021. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fizetős csajszi
2021. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagy? Ha még csak a húszas éveidben jársz, akkor várj türelemmel - NEM VAGY ELKÉSVE SEMMIRŐL!


De még a 30-as éveid első felében sem kell elkeseredned. Gond inkább a 30-as évek második fele. Akkor már "foghatod a fejedet".


Hány éves vagy valójában Kérdező?

2021. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

23 vagyok tudom nem olyan sok, de azért a többségnek volt már kapcsolata.

Rossz érzés hogy ilyen kakukktojás vagyok. Meg hogy ennyit kell várnom.

2021. jún. 22. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:

23?! Akkor meg értelmetlen dolog annyira sietni.


De ha tényleg elköteleződni szeretnél ilyen fiatalon, akkor javaslom az egyházi közösségeket kapcsolatépítés terén. A római katolikusoknál a házasság szentsége nagyon fontos dolog - kifejezett nyomatékkal bír.


Az evangélikusok vagy reformátusok valamivel szabadabb felfogásúak a párkapcsolatok területén. Bőven választhatsz.


Több vallást azért nem írok, nehogy összezavarodj mentálisan (mert a különböző vallási kultúrák össze-vissza gyakorlásától identitászavart lehet kapni, sajnos.)

2021. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szektába ne csatlakozzon, mert még nem volt nője?
2021. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A történelmi egyházak nem szekták! A kérdező szerintem KOMOLYAN gondolhatja a párkapcsolatot - akár egy életre - és ezt nem árt TISZTÁN MEGÉLNI.


Nem biztos, hogy nemi betegséget szeretne összeszedni mindenféle utcalánytól. Én az Ő esetleges életszemléletével próbálok azonosulni.

2021. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van aki még hisz ebben a baromsagban? Meg templomba jár? Jesszus...azt hittem a szektáknak vége
2021. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a kérdező szempontjait vettem figyelembe. Minden más felesleges mellébeszélés.
2021. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!