Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem ilyen nehéz ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm. Sokan kérdezik hogy miért nem ismerkedem. Bárcsak így menne ez.

Komolyan sokaknak ennyire egyszerűen megy ez?

Vagy tényleg ilyen könnyű lenne?

Vagy ők jól vannak szocializálódva?


2021. jún. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, én is szar vagyok
2021. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig így megy - minél többször, minél több nőnél próbálkozol (normálisan) annál nagyobb az esély a sikerre. A netet felejtsd el, minden nő naponta több tucat üzenetet kap, főleg az egymondatos "szia ismi" meg copy-paste-val bemásolt körleveleket hanyagold.
2021. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

könnyű, de nehéz

járjál társaságba

2021. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy nehéz. Valami eredeti üzenetet kéne kitalálni. Bár ahogy elnéztem egy átlagjulcsát rengetegen ostromolnak különféle üzenettel. Nem olyan könnyű egy mai nő érdeklődését felkelteni, mert emiatt megnőtt az ingerküszöbük és átlagos személyiséggel nem érik be. Bár nem tudom ők miben különbek.

Szóval ja, nem egyszerű egyiknek se megfelelni. Konkrétan inkább szerencse kéne mert egyszer ez a stílus tetszik nekik holnap meg már variálni kell. :D

2021. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!