Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak magyar lányok jönnek össze roma srácokkal, magyar férfiak roma nőkkel nem? Ez is csak rontja a normális pasik helyzetét?

Figyelt kérdés

Úgy értem egy magyar férfi sose jönne össze roma nővel. Valamiért ez bennünk van, hiába a németek, svájciak úgy odavannak az "egzotikus" keleti nőkért, nem tudják azt amit mi. Hogy valójában milyen emberek és hogy élnek.

Viszont a fiatal nők, sajnos úgy összejönnek egy roma pasival mint a huzat. És nehogy valami Kelet-Magyarországgal jöjjön mintha ez csak ott lenne, én a Dunántúlon élek és itt is az van, hogy rengeteg ilyen "white trash" magyarul proletár hülye csajnak roma a faszija, és akár már gyereke is van tőle. De férfit nem ismerek fordítva.

Ez is csak még nehezebbé teszi a normális pasik ismerkedési lehetőségeit?



2021. jún. 21. 12:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt tapasztalom hogy sok lánynak bejönnek a cigány srácok valamiért, és alig tapasztalom hogy egy fordítva igaz lenne, én például valamiért undorodom tőlük.


És nem is értem miért, és fordítva miért nem ilyen jellemző ez az undor."



Akinek be jön és vélhetően aránylag normális a nő feltételezük(normális hibátlan ember amúgy nincs ) akkor azért jön össze a cigány férfival mert lehetséges adott esélyt neki hogy megismerje .. nem mindenki a gettoból, a drog telepről, meg a putriból származik..

2021. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"akkor azért jön össze a cigány férfival mert lehetséges adott esélyt neki hogy megismerje .. nem mindenki a gettoból, a drog telepről, meg a putriból származik.."

Hogy vannak "rendesek" ez kétségtelen, én is ismerek olyat akit többre tartok a legtöbb nem-cigány embernél.

Viszont a kérdés az hogy külsőre miért találják vonzónak őket, ha a cigánylányok a srácok jóval kevésbé találják annak?

Bár vélhetően kizárólag a szabados "rosszfiús" viselkedésüket talàlják vonzónak, de azért felmerül hogy külsőleg is.

A cigánylányok "rosszlányos" jelleme annyira nem nyerő például

2021. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hogy vannak "rendesek" ez kétségtelen"


Nincs rendes ember ezt kellene felfogni !!

A cigányoktól angyal viselkedést várunk el miközben mi meg nyugodtan használhatunk obcén szavakat, mérgelődhetünk a bolt közepén, ordibálhatunk be italozva stb...


A rendes ember igazából csak annyit jelent , hogy alap viselkedési formákat betudjon tartani .. de semelyik ember társunk sem hibátlan !

2021. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem apja cigany (en nem) es az ilyenekre mint a kerdezo mindig azt mondta "az ilyenek alol b..tam ki az asszonyaikat" 😂 hat el is tudom kepzelni
2021. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!