Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak magyar lányok jönnek össze roma srácokkal, magyar férfiak roma nőkkel nem? Ez is csak rontja a normális pasik helyzetét?

Figyelt kérdés

Úgy értem egy magyar férfi sose jönne össze roma nővel. Valamiért ez bennünk van, hiába a németek, svájciak úgy odavannak az "egzotikus" keleti nőkért, nem tudják azt amit mi. Hogy valójában milyen emberek és hogy élnek.

Viszont a fiatal nők, sajnos úgy összejönnek egy roma pasival mint a huzat. És nehogy valami Kelet-Magyarországgal jöjjön mintha ez csak ott lenne, én a Dunántúlon élek és itt is az van, hogy rengeteg ilyen "white trash" magyarul proletár hülye csajnak roma a faszija, és akár már gyereke is van tőle. De férfit nem ismerek fordítva.

Ez is csak még nehezebbé teszi a normális pasik ismerkedési lehetőségeit?



2021. jún. 21. 12:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért van mindég az, hogy mindenki hibás, csak a kérdező nem? Miért nem lehet egyszer leülni, egy nagy levegőt venni és beismerni, hogy az illető csinál rosszul vmit? Azon elgondolkodni és másképp csinálni dolgokat utána?


Sokkal előrébb lennének ezek az emberek és mi sem olvasnánk ennyi nyafi kérdést. :)


Apropó! Abba már bele sem merek menni, hogy a kérdés kizárja azt a feltételezést, hogy roma pasi nem lehet normális? O_o

2021. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem jönnek össze
2021. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám barátnője cigány, az előző is az volt. A mostani lány viszont legalább tanult, rendes és inkább nézed töröknek, mint cigánynak.
2021. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Ismertem olyan roma nőt, akivel bármikor összejöttem volna, csak ő le se sz..rt. Gyönyörű volt, teljesen kultúrált, semmi olyan gond nem volt vele, amire a kérdező gondol. Csak éppen sorban álltak nála a hapsik, esélyem sem volt. Sőt, most hogy így vissza emlékszem, volt még egy romalány, az is nagyon szép és normális volt.
2021. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Életbe nem láttam jó roma nőt. Pedig szívesen látnék, mert unom a putris káromkodós coca kólás terhes kismamákat. Nem azért h összejöjjek vele, csak azért h ne hányjam el magam.
2021. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

"rengeteg ilyen "white trash" magyarul proletár hülye csajnak roma a faszija"


Mert az ilyen nőknek csak ilyen jut. BAZ megyei cigany, aki ideköltözött vagy a gettóban szomszédok voltak.

2021. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Miskolcon nőttem fel, szívesen vendégül látlak a szüleim házában, aztán mehetsz a Szondi telepre, vagy az Avasra csajozni éjjel.
2021. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Tehat ha egy no kulfoldi, vagy szamodra egzotikus idegent valaszt, akkor incelkent is belathatod, hogy lenyegesen jobb dontest hoz, mintha veled allna ossze"



Oke, akkor megyek is Indoneziaba csajt vadaszni, koszi a tippet, puszi 😘



37F incel

2021. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
akkor most már túl vagyunk azon hogy csak a jó képű , izmos, gazdag palik kellenek a nőknek, az új alfákhoz a romákat is hozzá adtuk, oké értem !
2021. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%

Én sem értem a dolgot, hogy a cigánylányok miért kevésbé kelendőbbek a nem cigány férfiak körében mint a cigánygyerekek a nem cigány lányok körében.

És ez a kérdés az incelektől teljesen független, felesleges ebbe is őket látni és szidni.

Azt tapasztalom hogy sok lánynak bejönnek a cigány srácok valamiért, és alig tapasztalom hogy egy fordítva igaz lenne, én például valamiért undorodom tőlük.

És nem is értem miért, és fordítva miért nem ilyen jellemző ez az undor.

2021. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!