Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha szeretnék várni a társkereséssel, amíg újra teljesen helyrejövök anyagilag?

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok, mi a véleményetek? Vagy titeket ez nem tántorítana el?


27f



#társkeresés #pénzügyi helyzetek
2017. szept. 17. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb en ugy mondom; mindenkinek joga van ugy elni es rendezni a dolgokat ahogy o szeretne. Ha te igy erzed helyesnek esnjonak, akor igy tegyel. Ne mas velemenyere adj, plane ne ilyen apro kerdesben.
2017. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az elirasokert.
2017. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én, így 60 fölött most megint picit tán emelkedő pályán vagyok, de "teljesen" helyrejőve tán sohasem voltam.

Szerintem jó, hogy nem vártam arra, legalább vagy egy csomó gyerekem.

2017. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy "teljesen"? Szerintem ilyenre nem érdemes várni. A társkeresés pedig -számomra- nem egy program, hanem folyamatos lehetőségek halmaza, persze akkor, ha szingli vagyok.
2017. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Igaz, nem fogalmaztam meg rendesen. Az utóbbi időszak nem volt túl könnyű az életemben. Családi tragédia... Jó úton járok hogy helyrerázódjak, de egy kis idő kell. Max 1 év. A helyrejövök alatt azt értem, hogy el tudjak menni nyugodtan (nem kétezer forinttal :D) randizni, egy étterembe kajálni, kirándulni egy jót néha, esetleg nyaralni meg ilyesmi, mint régen.


Haverok nyaggatnak ezzel mindig, hogy ne törődjek vele, de az egyéjszakás kalandokban nem igazán találom az örömöt, bulizáshoz meg pénz kell és ezeket így nem nagyon erőltetem, erőltetném. Egyéjszakás kalandok hajkurászása bulival egybekötve pedig ellentmond azzal, hogy helyrejöjjek anyagilag ugye. :)

2017. szept. 17. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tök hülyeség azért nem nyitni a világ felé, mert "nem vagy rendben anyagilag". Attól, hogy kicsit megszaladtak az anyagi dolgaid, még járhatsz nyitott szemmel és nyugodtan odaléphetsz olyan nőhöz, aki szimpi neked. A munkahelyeden, a buszmegállóban, egy baráti összeröffenésen, a parkban, a mit tudom én hol.

Az anyagiak meg majd jönnek szépen lassan.


Ettől függetlenül én is azt mondom, ha neked így a jó, akkor tégy így.

2017. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló jól leírta, halgass rá! Butaságot csinálsz, ezzel csak a lehetőségeidet pazarlod el. Nem csak bulikon lehet ismerkedni, hanem bárhol, bármikor.

Viszont nézd a jó oldalát, mivel most nem állsz valami jól anyagilag így könnyebben eltudod kerülni az anyagias, érdekre menő csajokat. Egy normális nőt nem érdekli, hogy mekkora a pénztárcád.

2017. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszi a válaszokat! ;)
2017. szept. 18. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!