Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkozhatok mással annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozhatok mással annak ellenére, hogy van valami egy másik sráccal?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy beszéltem egy sráccal akivel találkoztunk is, megvan a kémia, de ő sosem kezdeményezett új találkozást. Nemrég megint találkoztunk, mert ott voltam a városban. Csókolóztunk, de nem tudom, hogy mi is van köztünk. Nekem tetszik ő, de nem akartam rákérdezni, hogy mik is a szándékai. Viszont nem tudom, hogy ennek ellenére találkozhatom mással? Vagy ismerkedhetek mellette?

2021. jún. 20. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ha ő nem kezdeményez, akkor sokra nem mész vele. Az nem normális, hogy ha arra jársz, csak akkor találkoztok.
2021. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
persze, amíg nem jártok, vagy amíg neked nem diszkomfortos, addig nyugodtan. de ha jól értme, egyelőre semmi konkrét mélyebb kötelék vagy elkötelezettség nincs.
2021. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nincs. A találkozások alkalmával inkább a fellángolást és a vágyat éreztem. De nem tudom, hogy mit akar, vagy csak kihasznál esetleg..

Ha az ő részéről szeretne kapcsolatot velem, akkor én is benne lennék, de nő létemre nem akarom én megkérdezni.. Közben meg mindenkit elutasítok, mert várom, hogy hátha

2021. jún. 20. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nincs vele semmi, csak ha ott vagy, elvan veled. Hany evesek vagytok? Ha akarna valamit, elvinne randizni, nem csak smárolgatna veled, ha kéznél vagy.

Viszont, ha mással találkozol, állj le azzal, hogy vele is kavargatsz, mert akkor te sem leszel jobb nála.

2021. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ismerkedj mással, ezt meg hanyagold, mert nem akar semmit.
2021. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

bocsi, de miért nem kérdezed meg tőle mit akar? Egyből mész a másik pasira szó nélkül, nincs is lerendezve kettőtök között a dolog. Oké, hogy nem jelez, de senki sem gondolatolvasó.


Kérlek, kérdezd meg tőle most mi a helyzet, utána menj tovább, ha nem úgy alakul.

2021. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

akkor pontozzatok le.


Akkor fogd magad és lépj le szó nélkül egy alakulóban lévő kapcsolatból, legyél olyan, mint a többi nő. Ha ez a jó válasz...LOL

2021. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!