Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen világba miért ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen világba miért ne számítana az autó?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy az incel sírás alaptalan. És nem kell autó a férfinek lennie.


Ennek ellenére ha gyalogosként benézel az autókba egy csomó 20-40 közötti látszólag csinos nőt látsz vezetni. És nem Opelt vagy Suzukit stb, hanem drága audit és más luxus (min 15 milliós ) autót. Kérdem én tényleg nem számít ez a társkereséskor? Pl Krisztike egy bwm tulaj hölgyike, lefog állni gyári munkás Józsival akinek autója sincsen?


2021. jún. 19. 12:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
jézusom....facepalm
2021. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Suzukim volt, elég sok jó nő abba is beleült.
2021. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Gyári munkás Józsinak, akinek nincs autója, miért nem jó a bolti eladó Gizike, akinek szintén nincs autója, miért kell neki a csinos, bmw tulajdonos Krisztike?
2021. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

"Gyári munkás Józsinak, akinek nincs autója, miért nem jó a bolti eladó Gizike, akinek szintén nincs autója, miért kell neki a csinos, bmw tulajdonos Krisztike?"


Ezért alaptalan az incel sírás, kérdező! Mert a nagy semmire is modell csajokat akartok..

2021. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Rinycel!
2021. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Öt éve vagyunk együtt a barátommal és amikor összejöttünk, nem volt autója. Tavaly vettünk közösen egy autót (Jeep Wrangler), de azt csak utazásokhoz használjuk, az év hátralévő részében a garázsban pihen.


Az, hogy látsz egy nőt egy drága autóban, semmit sem jelent. Egy jó barátom autókkal foglalkozik, és párszor engedte, hogy egy-egy különlegesebb példányt elvigyek egy körre. Volt, hogy egy alkalomra béreltünk a barátnőmnek egy drága sportkocsit. Az is lehet, hogy egy rokoné vagy valóban ő kereste meg rá a pénzt. Nem kell rögtön, biztos információk nélkül következtetésre jutni.

28/N

2021. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Csupán azért kell az autó, amiért a pénz is: saját magad miatt. Sok munkához is kell. De ha neked így jó, akkor legyen jó. De legyen jó a Kasszás Erzsi is, aki villamossal jár.
2021. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%
Én is azt mondom, hogy nem kell autó és nekem sincs. Nyilván az a nő aki a wc-re is kocsival megy, másképp gondolja. Mondjuk gyári munkás Józsi nekem sem kéne, és nem az autó miatt.
2021. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5%
És akinek nem lehet jogsija? (egészségügyi vagy teljesen mindegy, milyen okból), az maradjon egyedül? Remélem vannak azért olyan csajok, akinek ez nem lényeges.
2021. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha szükségem lenne autóra és nem szennyezné a levegőt, vennék. De mivel szeretek utazni vonattal, bussza, biciklivel, és gyalogolni is szeretek, nem veszek autót. Ettől még van diplomám (nem mintha ez akkora dolog lenne), van bevételem, vannak hobbijaim, de totál nincs szükség ide autóra. Ha valakinek az számít, hogy hány milliós az autó, az jobb, ha messze elkerül engem. Másnak autója van, nekem más van, ami meg másnak nincs, csak nem rakom kirakatba.
2021. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!