Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen rohadt nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rohadt nehéz normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Hol vannak a normális lányok?


Lehet én vagyok a béna de nem találok normális lányt. Vagy egyszerre több fiúval ismerkedik, mintha az élete múlna azon hogy minél előbb találjon valakit.

Vagy annyira felszínes hogy azt hiszi attól fog tetszeni hogy alig van rajta ruha.

Vagy ő még élni szeretne én nem akar komoly kapcsolatot.


Én nem bulizom, és komoly kapcsolatot szeretnék, de nincs olyan lány akivel összejöhetnék.


2021. jún. 19. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
10-es! Végre egy normális gondolkodású nő! A férfiak azért b*sznak fűvel-fával, mert ugyanannyi nő is alájuk fekszik! Tényleg milyen rohadékok a pasik! Ide vezetett a laza erkölcs aranyba foglalása, a szexuális szabadság félre értelmezése. Ó, sok nőnek csak szexpartner kell? Akkor igazam lett mégis? A szex nem több mint egy evés!? Ezek után miért köpködik a nők a férfiakat? Akkor kap szexet egy férfi, ha egy nő igent mond rá. Talán meg kellene tanulni önmagatokat tisztelni kedves nők. Bár ebben a moslék és hazug világot követi, az maga is moslékká válik. A disznóknak viszont finom eledel...
2021. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%
11. Jól jellemzted a valóság kín keserves pöcegödrét !
2021. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Pedig igaza van



De ugye a no az szenved meg el van nyomva, fel van mentve minden kerdeses dolog es felelossegre vonas alol, mert az a csunya ferfi elnyomja

2021. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
10-es vagyok látom nen értettétek a lényeget. Pont hogy eleve úgy állnak hozzá bizonyos férfiak a nőkhöz, mint a már átlaghoz, akik mindenkivel, mindenhogyan. Ez egy normális értékrendű nőnél viszont eleve kizárt, de mégis úgy van közelitve hozzá! Pont hogy nőként nekem kell bizonyitanom a többi laza értékrendű nő miatt, hogy én nem tartozom közéjük!
2021. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
Talán a nőknek kellene változtatni... De hát tetkók, albérlet, buli, szex orrba szájba, nagypofa. Engem ezek a nők taszítanak, és a normális nőkkel mindig is normálisan bántam.
2021. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nem kéne a másikra mutogatni . Mindenkinek szíve joga, hogy hogyan él. Én is voltam lazább kapcsolatban olyan sráccal, akinek előttem voltak barátnői . Jól el voltunk . Utána mindkettőnknek lett komoly kapcsolata. Ettől nem gondolt senki sem rosszat a másikról .:)

Aki keres, az talál .

2021. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%
14-es vagyok. Miért is lettem lepontozva? Ja hogy megmondtam az igazat a nők többségéről nő létemre? Oké.
2021. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy ami bíztos, addig nem lehet a vagányt eljátszani amig depressziós valaki, elsőnek össze kell kaparnia magát az embernek.
2021. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tehat csajozni ugy kell, hogy "eljatszasz" egy szerepet?



Amugy ez a nagyfiu vaganykodas meg max 25 alattiaknal jon be

2021. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!