Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen rohadt nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rohadt nehéz normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Hol vannak a normális lányok?


Lehet én vagyok a béna de nem találok normális lányt. Vagy egyszerre több fiúval ismerkedik, mintha az élete múlna azon hogy minél előbb találjon valakit.

Vagy annyira felszínes hogy azt hiszi attól fog tetszeni hogy alig van rajta ruha.

Vagy ő még élni szeretne én nem akar komoly kapcsolatot.


Én nem bulizom, és komoly kapcsolatot szeretnék, de nincs olyan lány akivel összejöhetnék.


2021. jún. 19. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakorin elég sokat találok. Többel is beszélek. Jól ki tudom szűrni, és megragadom a lehetőségeket. De ez online. Élőben pl. könyvesboltban fejből tudok egy csajt, akit simán leszólíthatnék, mert sugárzik belőle a normalitás. Te hogy nem veszed észre őket? Igaz, h kevés van, de azért vannak.
2021. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nos én komoly kapcsolatban voltam eddig. Egy rohadt nagy kérésem volt: fogadja el, hogy az orvosi diplomát nem ingyen adják . Szegény srácnak ez nem ment . Most tettem ki vizsgaidőszak közepén . Nincs hiszti azért , mert nem ő az első .
2021. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nincs azzal semmi baj, ha egyszerre többel ismerkedik, míg az ismerkedés mondjuk csak levelezésben merül ki. Az én bnőmnek is volt 3 udvarlója, amikor nekem is megtetszett. Aztán szépen leépítette mindegyiket és én lettem a nyertes.
2021. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

"Lehet én vagyok a béna de nem találok normális lányt." El kell oszlassam egy félreértésedet, az nem lehet, hogy te vagy a béna, Kérdező!


Biztos.


Rossz helyen keresel és rossz módszerrel. De amíg ezt nem veszed észre, mindig a lányok lesznek a hibásak. Ők lesznek a "nem normálisak". Amíg a te hibáidat rájuk vetíted, nem fogsz tudni tovább lépni.

2021. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

2 de ezt te választottad.


Tök alap dolog a másik támogatása. Miért voltál vele, ha erre is képtelen a pasas? vonzó volt? ok.

2021. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Ők Chad-et keresik, el kell hogy keserítselek. Ne félj, ő elötte meg a térdelés és a nagy terpesz!
2021. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

5. Válaszoló

Számomra vonzó volt, de nem egy Adonisz. De miért gondoltál rögtön erre?

Igen, én is őt választottam . Ahogy ő engem. Viszont ennek vége lett , mert én hátráltatást nem kérek. Aki nem tudja elfogadni ezt, az keressen egy falusi lyányt.

2021. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

"De miért gondoltál rögtön erre?"


mert a legtöbb nő elnézi a belső dolgokat, ha valaki "vonzó". Csakúgy, mint a férfiaknál.


Rengetegszer látom, hogy csak legyen vonzó a pasi, az meg úgy beszél vele, mint akit a fenekéből vesz elő, le sem tojja a másik érzéseit, kihasználja, alap párkapcsolatbeli dolgokat nem képes teljesíteni. Max "vonzó"

2021. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor rosszul gondoltad.

Amúgy vékony , szőke , csinos nőként a külsőmmel sincsenek gondok.:)

Tehát nem kapaszkodtam az első szembe jövő helyes pasiba.

2021. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Ezt meg lehet köszönni a sok laza erkölcsű, egyéjszakás dolgokba beleugró, magukra érzelmileg, értelmileg igénytelen nőknek. Nőként mondom, hogy engem aki normális értékrendű vagyok, eleve egy qrvaként laza értékrendűként kezdenek el kezelni már az ismerkedés során a férfiak, mert sajnos a magamutogató, szexelek bárkivel nőkhöz szoktak. Nekem normális értékrendűként meg bizonyítanom kéne, hogy nem vagyok olyan, mint a már átlag, akik fűvel fával és csak a pénz számít típus.
2021. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!