Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek sikerül normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek sikerül normális kapcsolatot találni, csak nekem nem?

Figyelt kérdés
Mindenki a környezetemben úgy tűnik jól megvannak együtt, én meg nem tudok őszinte, szerethető lányt találni.
2021. máj. 25. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Fejezd be a hulyeseget.


Persze hogy nem.

2021. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem unod még, b+?
2021. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Agyhalott
2021. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Nekem se sikerült.
2021. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
A kapcsolatert dolgozni kell, nem pedig talalni. Amiert dolgozol az egy ertek, erteket jelent a szamodra, amit talalsz az ertektelen, hiszen nulla munka van mogotte. Tudom, neked anyuci mindig megadott mindent es nem vart el toled semmit igy nem is tanultad meg, hogyan kell tenni a dolgokert. Ket lehetoseged van. Vagy nekiallsz melozni, vagy szolsz anyucinak, hogy ujitson be neked egy not.
2021. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván mindenkinek... mindenkinek IS ....
2021. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindenkinek sikerül, pl nekem sem, csak legalább hajlandó voltam felismerni az okát, és nem a világban keresni a hibát.

Ajánlom neked is, mert általában nem a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni.

Nekem sokkal könnyebb elfogadom azóta, mióta rájöttem hogy én tehetek róla, és ellene is csak én tudok.

2021. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Kitalálom: 25 éves vagy, és még sosem volt senkid.
2021. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

"úgy tűnik jól megvannak együtt"


Megragadtad a lényeget. Valójában kb ölik egymást csak arról nem tudsz.

2021. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Es akkor mi van, ha a tobbieknek van?


Amugy nehogy azt hidd, hogy a "tobbiek" kapcsolata tokeletes, vagy olyan jo buli, esetleg nem jonnek ossze akarkivel, mert felnek egyedul stb.


Annyi a tarsfuggo ember, aki belemegy barmilyen kapcsolatba (es kifele azt mutatja, hogy jaj de happy), csak hogy ne legyen egyedul.


Inkabb leszek egyedul, mint egy mergezo kapcsolatban. Majd lesz egy normalis is.

2021. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!