Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 alatt mindenkinek könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 alatt mindenkinek könnyen megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Évek óta nem találok lányt. Minden lány foglalt már szerintem. Ti hogy vagytok ezzel?

Ebben a korban más is van évekig egyedül?

Másik meg hogy eddig csak sz@r kapcsolataim voltak lányokkal.


2021. jún. 19. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt várom h 25 feletti legyek, h akkor könnyebb legyen, egzisztenciával, SZAKÁLLAL, RÁNCOKKAL később, mert az a férfias, meg ilyen marhaságok.
2021. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ollókezű Edward ***** válasza:
Nekem sosem ment, 20-onévesen 8 évig voltam egyedülálló, pedig nő vagyok, és nem is nézek ki rosszul. Ez azért van, mert emberileg nem vagyok vonzó, és ez számít, nem a kor, nem vagy kinézet.
2021. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok férfi 30 felett is szűz, így nem értem miért gondolod, hogy mindenkinek könnyű az ismerkedés.


"Minden lány foglalt már szerintem." Ez ugye csak trollkodás?

2021. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na persze. 25 év alatt sem megy. Álmodj királylány!
2021. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amig hobortosak gyerekesek egy életszakaszban az emberek addig minden könnyebb.

A komolyság sajnos kemény alapköveket fektet le és ott kevés a személyiség meg a jó kinézet..

2021. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!