Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek nehéz az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek nehéz az ismerkedés vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj az hogy még csak randira sem találok csajokat.
2021. jún. 6. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenki vár egy jobb jelöltre, egy tökéletesebbre, aminek élethosszig tartó tinderezés a vége. Ehhez vegyük hozzá azt, hogy az interneten folyamatosan az arcodba nyomják a tökéletes élet látszatát, és ha te sem élsz ilyet, akkor már egy senki vagy.
2021. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

totál szívás az egész nőként is. Randik vannak, de normális pasi az nincs.

És csak hogy lásd miről beszélek, az elmúlt fél év "termése":


1.) számú versenyző:

2 hónap randizás után sem akarja letörölni magát a társkeresőkről, mert ő szeret ismerkedni..


2.) elcsökevényesedett érzelmi beállítottság, 1 hónap randizás után sem mond egy bókot sem, nem ölel át spontán, szex után rögtön felöltözik, semmi simogatás, vagy bújás. Beszélni sem lehet vele érzelmi dolgokról.


3.) minden harmadik mondatában benne van az ex neve....


4.) komoly kapcsolatot akar, 4 randi után megtörténik a szex, utána szó nélkül eltűnik (pocsék is volt az ágyban)


5.) elmebeteg állat, szóra sem érdemes


és megszamlalhatatlan olyan beszelgetes, ahol 2. mondatban előtérbe kerül a szex....

2021. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 moozygoo ***** válasza:

Nekem is nehéz, pedig nem hiszem hogy defektes vagy csúnya lennék, volt már hosszabb, rövidebb kapcsolatom is.

Társkeresőkkel is próbálkoztam, facebookon egy matchem se volt :')

Tinderen volt nem is tudom 200-ból talán 1 match ?

Amikor rájuk írtam vagy nem kaptam egy szia-t se, vagy unmatcheltek.

Egy ideje el is engedtem, most megpróbálom majd esetleg újra, hátha sikeresebb korszakom jön :'D

2021. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sokan azt mondják, hogy nehéz és nincs megfelelő ember.


De sok sok embert még is együtt lehet látni a párjával, szóval sok sok embernek van és jobban könnyebben megy.


ÉS sokan azt mondják ezzel is azzal is probléma van, nincs normális férfi, nincs normális nő. És minden ismerősöm rokonom már kapcsolatban van gyerek házasság stb.


ÉS ezeket nagyon nagyon sokan elmondják egy nap....ergo nagyon nagyon sok egyedülálló normális ember van aki állítása szerint normális kedves stb stb...és nem találnak..


Minden ellentmondásos.


De természetesen sokan vannak akik előnnyel indulnak, ezt nem lehet vitatni.

A külső adottságok hatalmas előnyt jelentenek. Ez eljuttat addig a pontig, hogy sikerül megismerned randiznod vele, vagy szexelni is akár, de ez nem garancia hosszútávú kapcsolatra, de alapból nagy előny egy jó külső.

2021. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz
2021. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!