Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek nehéz az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek nehéz az ismerkedés, a lányoknak is?

Figyelt kérdés

Csomó olyan van aki szinte sosincs egyedül, vagy pár hét/hónapon belül lesz új párja. De az hogy valaki évekig egyedül legyen vagy azt hogy esetleg még sosem volt kapcsolata 20+ azt nehezen tudom elképzelni. Én az utóbbiak közé tartozom :(


Szinte mindenkit párban látok. Olyan gáznak érzem magam.


2021. jún. 11. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindenhol azt látod amire nagyon vágysz. De amig "bezzegmások" állapotban vagy, biztosan elkerül. Inkább gondolnál bele abba h milyen jó lesz ha neked is lesz. Kicsit más rezgés, mondjuk ugy h vonzóbb.
2021. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudod elképzelni? Pedig ezt elég egyszerű elképzelni. Egy új színt elképzelni, na az nehéz.
2021. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

A lanyoknak nem, hiszen a fiu ismerteti magat a lanynak.


A lanyoknak valogatni nehez.

2021. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az a válaszod a kérdésre, hogy nehezen tudod elképzelni, hogy így van, akkor kár kérdezned.
2021. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
#3 mingyárt megsajnálom őket
2021. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Én nem voltam csúnya fiatalon, de mégis nagyon nehezen tudtam ismerkedni. Nem jártam olyan helyeken, és nem olyan a kisugárzásom. Volt egy barátnőm, szerintem semmivel nem volt szebb nálam, mégis folyton, de folyton volt valami hódolója, még akkor is, amikor volt pasija. Meg is kérdeztem tőle, hogy miért nem szereli le azokat, akiktől úgysem akar semmit, miért hülyíti őket? Erre az volt a válasza, hogy hát ő megmondta százszor, és nem tehet róla, hogy ilyenek a pasik. Hát, velem sosem voltak ilyenek. Aztán a férjem megmagyarázta. Az a lány annyira kelleti magát, hogy mindenki azt hiszi, hogy kapható. Mindenkinek tetszeni akar, gyűjti a trófeákat. És egyszer 40 évesen találkoztunk, és lelkesen mesélte, hogy hány férfi szerelmes belé. Eléggé ledöbbentem, hogy valahol megrekedt a 16 éves lány szintjén. Nem, egy 40 éves férfi nem szerelmes beléd. Meg akar d...ni, és azért hívogat, mert azt hiszi, hogy van esélye. De egyáltalán nem táplál romantikus érzéseket.

Szerintem ez ezen múlik. Olyan helyen jársz, ahol sok a facér férfi, és kellően tudod magad illegetni. Én sem tudtam sosem.

2021. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

3 "A lanyoknak valogatni nehez."


Inkább elfogadni, hogy nem kaphatják meg a legjobb pasikat, legfeljebb alkalmi szexre és meg kell alkudniuk a saját szintjükön lévő férfiakkal, ha bármire szeretnének jutni társkeresés terén. EZ az igazi nehézségük.

2021. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

7-es


Sok lany ebbe nem nyugszik bele.

2021. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ismerledéshez önismeret kell. Amit ide leírtál nem ismerkedés, hanem szimpátia alapján együtt levés. Ezek az emberek általában nullához közeli önismerettel és érzelmi intelligenciával rendelkeznek. Azért találnak maguk mellé gyorsan mást, mert kb akárki jó lenne, tekintve, hogy üres a személyiségük.
2021. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En csak a magam tapasztalatat tudom leirni, de en egy nagyon kozvetlen es kezdemenyezo tipus vagyok, nekem sosem jelentett problemat, es eppen ezert annak sem akit kibeztem magamnak mert pillanatok alatt lebuldozerezem a gatlasait:) szerencses is vagyok, nagyon jol is beszelek, stb De pont ennek ez a hatranya hogy mindig en szedtem fel a pasijaimat:)🤣 Es ez nem jo dolog, neha hianyzik az, hogy at engedhessem a gyeplot es tehessem a fejem amig udvarolnak:)

24/N

2021. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!