Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőnek hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőnek hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Online nem merek, mert olyan csúnya vagyok, hogy még készíteni se merek magamról képet, nemám nyilvánosan megosztani valahol.

Más opció?


2021. jún. 18. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Szar próbálkozás, nyilván nem vagy nő!
2021. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha félsz képet küldeni.. Más opció hogy lenne? élőben nem felsz megjelenni?
2021. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2, élőben azért más, talán tudok valamennyire kompenzálni viselkedéssel.
2021. jún. 18. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Ja értem. Sok sikert hozzá.
2021. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudsz mást, mint szórakozóhelyen, buliban ismerkedni. Vannak barátnőid, akikkel el tudsz menni?
2021. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vannak barátnőim, de sajnos ők nem rondák 😅
2021. jún. 18. 20:28
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez eszembe jutott. Na de ha kicsíped magad és úgy mész mulatni?
2021. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hétköznapokon is mindig kicsípem magam. Nem szeretnék ronda ÉS igénytelen is lenni. Nem sokat dob rajtam.
2021. jún. 18. 20:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamu-nem kamu ezt a kérdést bizony én is kiírhattam volna, mert bizony én is ronda vagyok és én sem merek a hagyományos módokon ismerkedni.

A válasz az, hogy én nem aktívan ismerkedek, hanem élem az életemet és nyitott vagyok valami jóra. Ez a gyakrolatban azt jelenti hogy hamar túlestem az ageresszív exemmel való kapcsolaton, visszautasítottam egy faszit aki halálra rémített mert a csajozós dumája olyan volt mintha egy sikátorban akarna feldarabolni, és egy őslakos úriember alkalmi szexre való invitációjára sem voltam vevő. És ez kimerítette a férfiakkal való viszonyomat az elmúlt 28 évben, de legalább nem vagyok szűz.

Hamar rá fogsz jönni, hogy ez nem a te sportod, de szerencsére mikor koppan a dolog, arra is rádöbbensz majd, hogy jobb egyedül megdögleni mint kuncsorogni egy olyan férfi szeretetének a színleléséért aki azt mondja, hogy te jársz jól azzal ha megdughat - és ezt úgy mondom hogy valóban jó dolog a szex, csak azt a sokkal jobbat sosem lesz hajlandó megadni neked az, aki hasonlóan gondolkozik.

Adj esélyt egy normális férfinak ha ismerkedne, de amíg nem tudod biztosan, hogy tényleg szeret addig ne éld bele magad semmibe, ne feltételezd, hogyha valaki elhív valahova az a vonzalom miatt van. Te meg végképp ne kezdeményezh mert 90% az elutasítás esélye, és 9% annak a valószínűsége, hogy rajtad keresztül akarnak közel kerülni a vonzó baráaidhoz. Néha úgy is elutasítanak ha nem nyomulsz, csak félreértik a barátkozásodat és megijednek. Az online ismerkedést is felejtsd el mert rengeteg csalódástól és fájdalomtól kíméled meg magad.

De ajánlanám, hogy építs ki magadban egy nagyon erős hivatástudatot és baráti kört, mert ezek átsegítenek a magányon - de ha nem sikerül, ne feledd, hogy valaki úgy érzi magát egyedül, hogy évtizedekig él egy idegennel, akit jóesetben valamikor a szerelmének hívhatott - a házasság kategória tele van az ilyenekkel, meg azzal amikor valaki nem tudja milyen jó az élete és elveti az egészet a francba valami újért, mert unatkozik.

Nem kérek privátot és nyugodtan le lehet pontozni.

2021. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9: Adj még neki ilyen tanácsokat, de legalább te megválaszoltad, hogy miért vagy egyedül (nem a vélt csúnyaságod miatt).


A negyedik bekezdésedben szépen leírtad, hogy

1. Legyen jégkirálynő, hiszen ez már köztudottan a történelem kezdete óta bejött, hogy a nő elérhetetlent játszott. Elárulom, két okból sem jött be, mert az alfának úgysem fog tudni ellenállni sokáig (hiszen attól alfa, hogy a nőnek sokszor a látványától, mosolyától nedvesedik) és ugyanazok az agyi folyamatok fognak végbe menni benne, mint mikor egy függő indokolja meg önmagának, hogy miért is kéne újra - csak még egyszer, utoljára - elszívnia egy slukkot vagy innia egy kortyot. Ezt lehet holdudvarhatástól kezdve bárminek nevezni. A béta pedig (akivel csak úgy elvan, mert éppen külsőre nem taszítja, de nem is vonzza) hamar rá fog unni a sok szexmentes és intimitásmentes találkozókra. Arra pedig egyik esetben sem lesz garancia, hogy valaki vele marad, pláne élete végéig.


2. Ő semmiképp se kezdeményezzen, legyen szende szűz. Ez a módszer még a szépségkirálynőknél se jön be, mert náluk is legerőteljesebben a falu bikái, a dugógépek meg a füttyögő segédmunkások, esetleg remegő lábú kisfiúk kezdeményeznek, csak nekik a nagy számok törvénye alapján néha jut normális is. Főleg, hogy sokszor az is számít, hogy hol laksz, milyen társaságokba jársz és mit sugárzol magadból.

2021. jún. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!