Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőnek hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőnek hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Online nem merek, mert olyan csúnya vagyok, hogy még készíteni se merek magamról képet, nemám nyilvánosan megosztani valahol.

Más opció?


2021. jún. 18. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es, nem kívánok több tanácsot adni mert mindent elmondtam amit szerettem volna.

Ha a csúfságom szerinted "vélt" akkor elbeszélünk egymás mellett: ha azt mondanám neki, hogy sikere lesz a férfiaknál az ismerkedéssel akkor hazudtam volna, mivel tapasztalatom szerint a férfiak nem örülnek neki, ha csúnya nő ismerkedik velük.

Egy szóval sem írtam, hogy legyen jégkirálynő, ezt te olvasod a soraimba.

2021. jún. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy 10-es skálán mennyire vagy csúnya, ha az 1-es a szép és a 10-es a csúnya?
2021. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia!

(kérdező)

szívesen ismerkednék veled,nem vagyok egy adonisz ezt előre bocsájtom,

Ha van még kedved ismerkedni nyugodtan írj,örülnék neki.

2021. júl. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#11: Van, aki instamodellt is visszautasít, ez sajnos a kezdeményező fél keresztje, amit cipel. Egy magát csúnyának tartó nőnek inkább azokat a férfiakat kellene megkeresni, akiknek bejön és barátságosnak lenni velük, nem előítéletesnek és nem "csak arra kellek" stílust felvenni.


Ha a férfi normális és a nő is, akkor együtt maradnak.

Ha a férfi nem normális, akkor a nő amúgy sem akar vele maradni.

Ha a férfi normális, de a nő nem, akkor a férfi külsőtől függetlenül nem akar vele maradni.


A vélt csúnyaság csak azt határozza meg, hogy valaki után nem fordulnak meg az utcán 8-an, nem szólítják le minden alkalommal, bárhová megy, nincs 600 Tinder matche, csak 50 vagy 100 és HANGSÚLYOSABB a selejtek aránya, hiszen a selejt attól selejt, hogy bejelöli fogatlan segédmunkásként meg bácsikaként az instamodellt is. Sőt, a többi nőt - mivel tudja, hogy senkinél nincs esélye - még talán fikázza is.

2021. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!