Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hány éves korukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány éves korukban kezdenek el komolyabb kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

Amikor nem olyan fiút keresnek akivel lehet dicsekedni a barátnői előtt, meg facebookon, insagramon. Hanem akivel lehet közös jövőt tervezni.


25 vagyok és szeretném már megtalálni a leendő feleségem.


2021. jún. 17. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Soha, de ha nagyon sok pénzed van, azzal tudod kompenzálni az előnytelen külsődet.
2021. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én már 18 évesen ilyent kerestem.
2021. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nyugodtan hanyagold a társkeresést, amíg így gondolkodsz a lányokról. Elég kevesen keresnek ilyen általánosító, lenéző gyökeret komoly kapcsolatra.
2021. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Már 16 évesen azt mondják mindenhol, hogy csak komoly kapcsolatot...


Aztán jön életük nagy szerelme, majd pár évvel később egy másik életük nagy szerelme lesz, majd pár évvel később újra lesz életük nagy szerelme akit mindennél jobban szeretnek....majd pár év múlva megint egy új életem szerelme mindenkinél jobban szeretem.....stb stb stb

2021. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mit értesz komoly alatt?

Én speciel mindig is komolyat kerestem, de ez nem azt jelenti, hogy vele is akarom leélni az életem. Ez majd alakul. Még jópár évig nem fogok családalapításra gondolni, de persze ez nem azt jelenti, hogy havonta váltogatom a pasikat.

2021. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van, aki már 14 évesen is képes rá
2021. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 évesen lett először barátom. Komolyan terveztem vele. Majdnem 5 évig együtt voltunk. Azóta is komoly kapcsolatot keresek csak.
2021. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25. Addig buli az élet, minden héten mással.
2021. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!