Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenvedek ennyit a nőkkel? Hogy lehetne hamar és jól kiszűrni a problémás nőket?

Figyelt kérdés

Milyen szavakból lehet rájönni, hogy jobb kilépni a beszélgetésből?

Nem győzött elnézést kérni a 22 éves egyetemista lány miután vita alakult ki. 2 hétig rabolta az időmet feleslegesen. A szex miatt és az érintések létrejötte miatt írt rám, még azt is írta meg akar ismerni egy PICIT ! előtte, de aligha naponta 2 szóra felment viberre és amikor egyszer kétszer jobban próbáltam belemenni a beszélgetésbe, akkor már jött azzal, hogy ő nehéz eset, először azt kérte, hogy ne tápláljak iránta érzelmeket. Még együttműködően helyeselte, hogy nem bonyolítjuk túl a dolgokat, csak szex lesz. Aztán jött azzal fárasztó totál ellentmondásos monológgal, hogy ő azt akarja , hogy valaki szeresse stb. Az előbb ez volt a problémája!

Szinkronban a másik fél idegrendszeri terhelését célozva hazudtolta meg magát. Pszichés problémát személyiségében megjelenítő személy .

Amelyik férfi teli van pénzzel, az megkapja az élettől azt a lehetőséget, hogy megkörnyékezi egy jó nő, aki kisminkeli a nő magát, játssza a valagát , még értelmes is, az babusgatja őt, el van vele. Úgy kommunikál, ahogy a nagy könyvben le van írva, tudja mit akar. Ahol érdek van, ott tudja mit akar egy nő! Azt ahol az nincs, oda a problémás, felesleges köröket futtató nők, vagy a rondák jutnak. Elég volt ebből.


Meg az ilyen, hogy picit!,

esetleg, lehet, nem tudom , talán, nem biztos, valószínű EZEK MIND GONDOK! A szülőnek kellett volna a gyereket megtanítani kiskorában arra, hogy mik azok a dolgok, ami a másik oldalt tekintve olyan határozatlanságot mutat, hogy nem érdemes vele foglalkozni és kínlódni.


ismerkedni akar, de baszott ismerkedni, aztán mint kiderült, nem tudja mit akar, egyik szavával hazudtolja meg a másikat, majd elnézést kér. Közben az idő tellik, rossz tapasztalatok nőnek. Büntet valami felülről? Hogy ez jutott?


Sajnos be kell látni, ha az ember belepusztul, jó nője, addig úgy sem lesz, amíg nincs elég pénze. Rendeltetésellenes rossz tapasztalatokat gyűjthet belőlük maximum. Ez meg az emberi pszichét teheti tönkre hosszútávon.


2021. jún. 17. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9: ez már magadhoz képest magas elvárás. Ha neked több eszed lenne egy marék döglött lepkénél, nem ilyen zagyva szöveget írtál volna a kérdésedbe... mint egy csapongó elmeroggyant.
2021. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Az arcotok nagy, az értelmetek kicsi.

Azért próbálkoztok ilyennel.

De nem adom meg nektek az örömet, hogy leállok veletek vitatkozni.

2021. jún. 17. 14:10
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A kommentjeid után már értem, miért nem negy a párkeresés...sőt, már abban is biztos vagyok, hogy nem a csajjal volt itt probléma.
2021. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

:).


Szerintem abszolút nem érted. Sőt abban is biztos vagyok, hogy trollkodni jársz ide. Tudod mit? Nincs rád időm! Tudom, nem hiszitek el, de felesleges időpocsékolás az, hogy vitatkozunk. Mindenki tudja, hogy addig itt szép nő szét nem teszi a lábát, amíg pénzes férfi nincs a láthatáron.

2021. jún. 17. 17:20
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy jól fizető munkát, és annyi nőt kúrhatsz szét amennyit csak akarsz.
2021. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fizess! Miért nem teszed? Ja hogy nincs pénzed? Vagy mégsem eladó minden nő?

Rohadtul elég már ebből a minden nő pénzért kapható szövegeidből. És még rinyálsz hogy nincs nőd. A probléma veled van. A nőkkel akkor lenne ha leállnának veled 😉

2021. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még csak észre sem veszed, hogy te mész szemben az autópályán... 😂
2021. jún. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Önismeret nulla vagy. Nem olvastam egy betüt se tőle, de nekem elég egyértelmű mit akart.

Nem hazudtolta meg magát, csak zéró pszichológiai ismereted van.

2021. jún. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!