Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan illetőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan illetővel, aki túlzott energiaital-fogyasztó?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszene meg szimpatikus lenne, de akárhányszor látjátok az illetőt, mindig vagy Watt, vagy Red Bull, vagy Monster vagy Bomba van a kezében, és szó szerint dönti magába.


A dohányzás és az alkoholizmus mindig fel van hozva, mint kizáró ok a párkeresésben, de ne feledkezzünk meg az energiaitalokról sem, mert számos kutatás bizonyítja, hogy károsak.


Ti hogy álltok hozzá, ha az illető, akivel ismerkedtek, az energiaitalok nagy rajongója? Mennyire tolerálható ez?



2017. jún. 15. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Na állj. Az alkohol tudatmódosító szer. A dohányzás meg a szar stresszkezelés egy jele. Én meg sokat kávézok, mert baromi alacsony a vérnyomásom és elalszom délutánra, ha dolgozok délelőtt.


Ha meg mg kell pörgetni a vizsgaidőszak miatt, elfogy pár liter kóla. Ettől függetlenül le tudok róla bármikor állni és nincs az, hogy "be vagyok bszva" vagy "büdös mindenem és más egészségét/életét rombolom a szokásommal, mint a pia/cigi esetében.


Nem zavarna, de biztos elhagyná, ha el akarná, motiválnám is rá,de nem lenne kizáró ok.

20l

2017. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően kerülöm azt, aki bármilyen függő. De sokkal inkább ez, mint drog, alkohol, szerencsejáték vagy dohányfüggő. Ez még teljesen elmegy, főleg ha hajlandó lenne megpróbálni csökkenteni az adagon. Sóval nálam nem kizáró ok.
2017. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#Szóval :D
2017. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem az zavar nagyon, hogy az emberek finomított szénhidrát függők. Híznak, savasodnak, cukorbetegek lesznek, kandida okoz náluk problémát stb. FUJJ! UNDORÍTÓ!

30/f

2017. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene.
2017. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik oldalról azt mondom, hogy kávé után ez a legkevésbé zavaró. Viszont a függőség semmiből se jó, ebből se. Irdatlan mennyiségű koffeint hosszabb ideig bevinni eléggé egészségtelen, a cukros cuccról nem is beszélve. Meg én viszolygok az energiaital szagától. Szerintem undorító. Ettől függetlenül kétlem, hogy kizárnék egy amúgy nagyon szimpatikus csajt csak azért, sok ilyen szart iszik.
2017. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Felesleges pénzkidobás, mint a cigi. Ráadásul akinek rejtett szívbetegsége van, pezsgővel keverve hamar blokkolja a szívet.
2017. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Exem dohányzott napi 1 dobozzal és megivott napi 2-4 energiaitalt, annak kellett örülno, ha csak egyet egy nap. 17 évesen mondta az orvosa hogy álljon le mert belehalhat. Nem állt. Látszik is rajta a lestrapáltság, függőség, vékony, fáradékony, beesett az arca... nem járnék megint ilyennel. Az alkoholt se vettte meg, de az nem volt alkoholizmus. Nem szeretnék függőkkel járni na :D mármint ami roncsolja a testét...
2017. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és azt mondta, inkább hal meg 30 évesen boldogan, hogy cigizhet és energiaitalozhat, mint megkeseredve 70 évesen...
2017. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szívesen.

1. A függőkkel csak a baj van... még ha nem is annyira egészségtelen, azt nehéz elviselnem, ha idegbeteg azért, mert nem tud hozzájutni vmiért energiaitalhoz.

2. Valószínűleg az egészségére is káros.Nekem pl. kávéfüggő az egyik barátnőm, konkrétan nem tud emberként funkcionálni, ha egy nap nem iszik meg 3 kávét, fáj a feje, olyan, mint a mosott szar... azért ez már a kapcsolatunk rovására is ment, mert kb. minden alkalommal,amikor megbeszéltük, hogy találkozunk és csinálunk vmit, visszamondta, mert szarul van, amiért nem kapott / ivott elég kávét aznap... viszont nem érezte, hogy ez baj lenne. De gondolom, az ember szívműködésére sincs jó hatással ennyi energiaital.

A 9-es válaszra meg: ez szomorú, ha vkinek ez a boldogság, és így á

ll hozzá a dolgokhoz, meg hogy egy kapcsolatban nem gondol arra, hogy a másik szereti, és annak milyen traumát okozhat azzal, higy fiatalon feldobja a pacskert. Azért egy párkapcsolat arról szól, hogy a másikat szeretem annyira, hogy őt is figyelembe veszem a döntésekkor, nemcsak magamat.

2021. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!