Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavarna, ha a baratnotok/barat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a baratnotok/baratotok sok energiaitalt inna?

Figyelt kérdés
Minden nap 1-2 dobozzal.

2017. márc. 1. 13:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

nem zavarna


24F

2017. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Engem zavarna, ugyanis baromira káros.
2017. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%

zavarna, mert undorító szokás

szerencsére nem ilyen kretén párom van

2017. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
3%
# 2, 3: Elolvastátok már életetekben, hogy mi van egy energiaitalban? Ez az "energiaitalkárosmertszarvéresagyvelőtfogszhánynitőle" érvelés annyira unalmas már. Nem kell minden konteót elhinni, amit Mari néni mesél a sarki ábécében.
2017. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
Igen, elolvastam, hogy mi van az energia italban. Az egyik legkárosabb ital. Kár mellébeszélned.
2017. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Engem is zavarna.


Egyrészt, mert valóban egészségtelen, másrészt, mert még a szagától is rosszul vagyok.


De, ha csak a barátom/barátnőm issza, nincs beleszólásom, max. megtartom a tisztes távot, amíg megissza, de a legtöbben ezt már tudják rólam, így már vagy nem isszák ők sem, vagy akkor nem isszák, mikor én is velük vagyok.


Ha a párom/férjem inná, inkább megkérném, hogy hagyja abba, de szerencsére nem szereti ő sem.


Így nincs vele problémám.

2017. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szep is lenne, ha azert nem innek valamit akkor amikor akarom, mert valakinek nem tetszik a szaga :D
2017. márc. 1. 14:21
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

Engem nagyon zavarna.

Elsősorban azért mert káros, a párom ne tegye tönkre magát.

Másodsorban mert baromi büdös, utálom a szagát.

2017. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Igen, zavarna. 30/N
2017. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

#7


Képzeld vannak, olyan emberek, akik törődnek a másikkal.


Ha a barátom allergiás a mogyoróra nem eszek mellette mogyorós csokit. A másik utálja a sertéshúst, így ha vendégségbe jön nem főzök azt.


Valaki a sör szagát nem bírja, én szeretem, de, ha együtt megyünk bulizni, én inkább mást iszom.


Még egy példa, a baráti társaság egyik fele cigizik, a másik nem. Mindig tekintettek vagyunk egymásra.


Nem olyan bonyolult, de te elég önző és figyelmetlen ember lehetsz, ha így állsz hozzá a témához.

2017. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!