Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavarna, ha a baratnotok/barat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a baratnotok/baratotok sok energiaitalt inna?

Figyelt kérdés
Minden nap 1-2 dobozzal.

2017. márc. 1. 13:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
48%
9-es vagyok: főként az zavarna, ha ezt napi szinten művelné. Ha hébe-hóba megiszik egyet az nem érdekelne.
2017. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Attol meg nem lesz allergias rohama, ha mellette eszed a mogyorot :) Egy kocsmaban meg nyilvan ha te nem iszol sort, ezzel mar vedve is van az illeto aki nem szereti az illatat, mert majd masok is akkor kiontik a mar megrendelt sort suru bocsanatkeresek kozepette es amig o ott van, csakis csapvizet szurcsolnek majd. Ezek kozul egyedul a fozos dolog ertheto, nyilvan nem fozok az o szamara olyat, amit utal, de pl magamnak siman foznek, ha azt akarok enni, a masiknak meg mast.
2017. márc. 1. 14:32
 13/29 anonim ***** válasza:

Igyon nyugodtan. Imadom a fekete nadragkosztumjeim. :D

Ha szepen all a farka minden nap szex kozben,,nem problema az energiaital nekem. Nem vagyok az anyja,hogy vigyazzak az egeszsegere.

N

2017. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

#12


Nyilván nem akarod felfogni, hogy mit mondok...


Tegyük fel sört iszom, te nem szereted a szagát... én ott beszélek, melletted ülve, nyilván árad belőlem a sör szag, amit nem szeretsz. A kocsmának van egy szaga, nyilván, de az teljesen más, ha így beszélnek az arcodba... Ennek, nem tennélek ki, tudván, hogy nem szereted. Vagy pl. nem cigiznék melletted, ha nem szereted a szagát (ha cigiznék). Ha már találkozunk, ez nekem nem lenne probléma... de mindenki más.


A mogyorós csoki, csak egy példa volt, akkor legyen tejes cucc bármi, amit megenne ő is szívesen, de nem eheti, mert nem bírja a szervezete.


Nyilván, csak kötözködni akarsz...úgy, hogy mindegy mit mondok neked... de végül is, nem is kell egyetértenünk és nem is kell, hogy tekintettel legyünk egymásra.


Szerencsére.

2017. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

A kérdésedben a kulcsszavaknál magad is megadtad a "gyomorrák" kifejezést, de az energiaital ugye nem káros...

Zavarna amúgy, igen. Függőség, ami szenvedélybetegség, ugyanúgy, mintha cigizne, vagy alkoholt fogyasztana napi szinten.

2017. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#15 Ja ertem, szoval ha mindig tartok otthon mondjuk csokit, de legyen mondjuk gyumolcs, mert a csokiba is belekotsz, es minden nap megkivanom a gyumolcsot, akkor egy budos junkie vagyok aki a sikatorban vegzi elobb-utobb.

Nem irtam sehol, hogy olyan szemelyrol van szo, aki orjong meg hisztizik, ha eppen aznap nem tud barmi ok miatt meginni egy dobozzal :D

2017. márc. 1. 14:57
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
Lényegtelen, ilyen mértékű fogyasztás szenvedélybetegség. Ha csokiról lenne szó, vagy paprikás csirkéről, akkor is az lenne. Nem értem, mi szükség van válaszokat kérni, ha nem szubjektív vélemény nyilvánítást vársz, hanem azt, hogy megerősítsenek, hogy ez nem baj, senkit nem zavar. Akkor írd ki úgy a kérdést, hogy támogatókat keresel magad mellé, hogy igazold magad...
2017. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem irtam semmit azoknak, akik egy szimpla nemet irtak. A hulyesegekre reagalok csak. Szoval OSZINTEN, ha a parod minden nap gyumolcsot kivanna, mondjuk minden nap harom narancsot vagy barmi, akkor te ezt fuggosegnek nyilvanitanad, kezeltetni akarnad, netan elhagynad? :D
2017. márc. 1. 15:02
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
A gyümölcsben nincs koffein, azt nem bánnám. Értelmes érvet is tudsz felhozni a napi szintű fogyasztás mellett, vagy csak szórakozni szeretnél még egy kicsit?
2017. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%
Ez kb. majdnem olyan, mint a cigi. Drága, egészségtelen stb. mégis lehet kapni, és igen zavarna ha a párom bedöntene minden egyet vagy még többet.
2017. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!