Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavarna, ha a baratnotok/barat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a baratnotok/baratotok sok energiaitalt inna?

Figyelt kérdés
Minden nap 1-2 dobozzal.

2017. márc. 1. 13:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Napi 200 forintot nem mondanek draganak. Vagy 400-at, ha tobbet vesz. Ennyit minden ember elkolt egy nap valami olyan dologra, ami nem letszukseglet, csak eppen megkivan egy csokit, fagyit, jegesteat, mittomen.

(Jo, tudom, itt mindenki kenyeren, akcios parizsin es csapvizen el, soha nem kolt semmi extrara hanem minden forintot felrerak.)

2017. márc. 1. 15:31
 22/29 anonim ***** válasza:

Igen, ha:

¤ túlpörögne tőle;

× mindenféle eü.-baja jelenne meg tőle (hasmenés és tsi.).

2017. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%

Zavarna mert valóban káros. Nem csak az összetevők miatt hanem a hatása miatt. Nemrégiben került egy kolléganőm remegő kezekkel orvoshoz , első kérdés cigizik? Sok kávét iszik? Energiaital?

Akkor többé ne tegye...


Én kb egy évig napi szinten megittam 1-2 dobozzal, amit észrevettem hogy elkezdett fájni tőle a gyomrom, pedig ettem előtte. Valamint a végén már hányingerszerű érzést keltett. A vizet borzasztóan hajtja kifelé az emberből, tehát ki tudsz tőle száradni. Vesét folyamatosan dolgoztatja....

Mostanában már csak havi 1-2 x iszom,az íze miatt. Meg valamilyen szinten függőség...


Volt egy olyan kollégám aki sokszor megvette a nagy másfèl literest és egész nap azt itta.... Még él....de nem hinném hogy jót tesz.


Szerintem ez olyan mint a cigi, eléldegélsz ha fogyasztod is aztán majd évek múlva tüdőrák. Aztán nyugtatod magad hogy dehát olyanok is vannak tüdőrákosak akik egy szálat sem szívtak...

Nekem nem éri meg a kockázatot. Akinek igen az fogyassza egésszéggel mindennap.

2017. márc. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21# ha valami kevésbé egészségtelen sz.arról lenne szó akkor nem mondanám hogy drága napi 400 ft, de így... Egyébként mindenre írhatsz valami választ attól 10/9 embert zavarna.
2017. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én is szoktam néha energiaitalt inni, de napi szinten nem tenném. Inkább akkor jellemző, ha pörgősebb időszak van. Aztán egy ideig egyáltalán nem, majd heti 1-2-t. Ha napi rutin lenne a másiknál, akkor picit soknak érezném. Hosszútávon, nagy dózisban nem is egészséges, ahogy a kávé sem (vagy bármi más, még csapvízzel is túlzásba lehet esni, hiszen a méreg nem minőségi, hanem mennyiségi fogalom). De néha, mert kell, vagy csak jól esik szerintem nem probléma. Volt munkatársaim közt voltak, akik napi 3-at megittak. Akkor én is pislogtam, pedig egyáltalán nem vagyok ellene.

Nálunk sajnos szüleim szívbetegek, egyikük napi 3 kávét ivott, másikuk soha semmi ilyesmit, neki súlyosabb. Szóval, mondhatjuk, hogy genetikailag hajlamosabb vagyok ezekre a betegségekre, így a rendszeres koffein bevitel bármilyen formában csak nagyobb kockázati tényező lenne, és félteném a másikat is, mert nem akarnám hamar elveszíteni. Szakítani biztos nem szakítanék ilyesmi miatt, főleg mert én sem vetem meg, de a mennyiségről beszélnék vele, és elmondanám a félelmeimet.

2017. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Ha pl bort, sört, vagy pezsgőt inna, esetleg dohányozna, az zavarna, mert rosszul vagyok a szaguktól is. Ha pl ilyen lenne, össze sem jöttünk volna. Mind büdös számomra. Szerencsére ő sem szereti ezeket, ahogy én sem.

Én rendszeres energiaital fogyasztó vagyok. 11 éves korom óta iszom, szóval 20 éve. Bár akkor még más fajtát ittam, azóta találtam finomabbat. Ha káros ha nem, én szeretem. Más dolgok is károsak, mégis sokan használják, pl dohányzás. Ezzel legalább a környezetemet nem károsítom.

Manapság már minden károsnak számít egyébként is. Mellesleg koffein a kávéban is van.

Régen napi szinten megvolt a 1,5 liter, 2-3 éve már azért valamennyit csökkentettem, így hétvégenként 3 ilyen üveg megy le, több nem. Az energiaital legalább finom, és jó illata van, számomra. Néha, ha nincs más hideg a hűtőben, akkor még a férjem is beleiszik, de egyébként nem szereti, de nem is cseszeget, hogy miért iszom. Ez nem drog, nem illegális stb. Senki ne szóljon bele! Nem is jöttem volna össze olyannal aki meg akar változtatni.

2017. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem bírja a koffeint és rosszul van tőle.
2017. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna. Konkrétan hányingerem van a szagától. Nem, nem szóvirág, tényleg öklendezek tőle.


"Szep is lenne, ha azert nem innek valamit akkor amikor akarom, mert valakinek nem tetszik a szaga"

A barátom pl nem szereti, ha "sörszagom" van. TELJESEN ALAP, hogy akkor nem iszok sört, ha együtt vagyunk. Hűha, óriási lemondás, rosszabbnak is érzem miatta az életemet :D

2017. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak tönkrement tőle a mája...eleinte "csak" fejfájása volt, meg hasmenése, aztán gyomortájéki fájdalom, és felfázáshoz hasonló vizelési fájdalom meg inger jelentkezett...


Hónapokig gyógyszert kellett szednie, és kemény életmód változtatáson ment keresztül, mire helyre jött.


Mindez 1 év, napi két doboz, piros Hell energiaitaltól!


Hiába könyörögtem neki, hogy hagyja abba, csak akkor fejezte be, mikor előjöttek a bajok...


Senkinek nem ajánlom ezeket a S Z A R O K A T!!!!!!!!!!

2017. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!