Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenvedek ennyit a nőkkel? Hogy lehetne hamar és jól kiszűrni a problémás nőket?

Figyelt kérdés

Milyen szavakból lehet rájönni, hogy jobb kilépni a beszélgetésből?

Nem győzött elnézést kérni a 22 éves egyetemista lány miután vita alakult ki. 2 hétig rabolta az időmet feleslegesen. A szex miatt és az érintések létrejötte miatt írt rám, még azt is írta meg akar ismerni egy PICIT ! előtte, de aligha naponta 2 szóra felment viberre és amikor egyszer kétszer jobban próbáltam belemenni a beszélgetésbe, akkor már jött azzal, hogy ő nehéz eset, először azt kérte, hogy ne tápláljak iránta érzelmeket. Még együttműködően helyeselte, hogy nem bonyolítjuk túl a dolgokat, csak szex lesz. Aztán jött azzal fárasztó totál ellentmondásos monológgal, hogy ő azt akarja , hogy valaki szeresse stb. Az előbb ez volt a problémája!

Szinkronban a másik fél idegrendszeri terhelését célozva hazudtolta meg magát. Pszichés problémát személyiségében megjelenítő személy .

Amelyik férfi teli van pénzzel, az megkapja az élettől azt a lehetőséget, hogy megkörnyékezi egy jó nő, aki kisminkeli a nő magát, játssza a valagát , még értelmes is, az babusgatja őt, el van vele. Úgy kommunikál, ahogy a nagy könyvben le van írva, tudja mit akar. Ahol érdek van, ott tudja mit akar egy nő! Azt ahol az nincs, oda a problémás, felesleges köröket futtató nők, vagy a rondák jutnak. Elég volt ebből.


Meg az ilyen, hogy picit!,

esetleg, lehet, nem tudom , talán, nem biztos, valószínű EZEK MIND GONDOK! A szülőnek kellett volna a gyereket megtanítani kiskorában arra, hogy mik azok a dolgok, ami a másik oldalt tekintve olyan határozatlanságot mutat, hogy nem érdemes vele foglalkozni és kínlódni.


ismerkedni akar, de baszott ismerkedni, aztán mint kiderült, nem tudja mit akar, egyik szavával hazudtolja meg a másikat, majd elnézést kér. Közben az idő tellik, rossz tapasztalatok nőnek. Büntet valami felülről? Hogy ez jutott?


Sajnos be kell látni, ha az ember belepusztul, jó nője, addig úgy sem lesz, amíg nincs elég pénze. Rendeltetésellenes rossz tapasztalatokat gyűjthet belőlük maximum. Ez meg az emberi pszichét teheti tönkre hosszútávon.


2021. jún. 17. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj ezektől akikkel leveleztél. Szemmel láthatóan vérprofik a problémás egyedek kiszűrésében 😀
2021. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz, te vagy az?
2021. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

"Amelyik férfi teli van pénzzel, az megkapja az élettől azt a lehetőséget":


A top 1% -ot kivéve nem kapja meg.

2021. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Én már felnőttem. Tudom mit akarok, és felismerem azonnal, ha a nő nincs tisztában a viselkedésével, önmagával. Jobban tudom sokszor, ő mit ért azalatt amit mond.


" de aligha naponta 2 szóra felment viberre és amikor egyszer kétszer j"

Itt már leléptem volna. Ha akarok valamit, akkor aktív vagyok, ha aktív vagyok, akkor beszélek a másikkal. Mondtam volna gyere fel ha akarsz valamit, és beszéljünk. Ha nem jön, elköszönök.


" akkor már jött azzal, hogy ő nehéz eset, "

Mondtam volna, hogy köszönöm hogy szóltál, akkor olyannál próbálkoznék, aki könnyű eset. Sok sikert olyat találni aki foglalkozik veled.


A nők szokása áthárítani a problémákat a férfiakra. Ha férfi vagy, ne legyél olyan mint ők. Oldd meg magad a problémádat, ne hagyd, hogy húzzák az agyad feleslegesen. Vállalj felelősséget magadért, te beszéltél vele, te hagytad az egészet. Legközelebb ne csináld.

2021. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy nem kell nagy idegbetegnek lenni, hogy ellentmondjanak a lányok maguknak teljesen. Életemben ha pár lánnyal találkoztam, aki ne szenvedett volna erős kognitív disszonanciában. Alapból úgy állnak a férfiakhoz, hogy ha közeledik feléjük, ők távolodnak, ha távolodik tőlük, akkor ők közeledni akarnak, vagy, pont hogy megsértődnek, hogy nem is kellenek a férfinak.


Most beszélgettem egy lánnyal, aki eleinte nagyon össze akart jönni, örült, sok szépet mondott, mikor viszonoztam, már meghátrált, elbizonytalanodott, sorolta hogy miért nem lenne jó. Mondtam, akkor nem lesz semmi, barátok lehetünk, nekem tökéletes. Szerinted? Máris velem akart lenni, mondta hogy ne, akar engem. Nem fogok vele semmit se csinálni, mert ha már össze-vissza beszél, tudom, hogy ezentúl is ezt fogja csinálni. Ne várj tőlük egyébként logikát, nem így működnek. Meg kell érteni hogy fogalmuk sincs magukról, és így elfogadni őket. A kapcsolatban te leszel a hős, aki vezet, mert ők biztosan nem tudnak. Alapból neked kell tudnod mindent jobban, neked kell türelmesnek lenned, felismerni a hülyeségeit amit szór.


Volt egy lány, aki nagyon kivolt, kérte, hogy alázzam meg. Mondtam, nem akarom megbántani, és tudom, hogy annak ellenére hogy azt hiszi erre vágyik, közben sérülne. Tudtam már akkor, hogy fogalma sincs miről beszél, de elkezdett sértegetni h punci vagyok, nem vagyok férfi. Elkezdtem alázni. Hát nyilván megrontotta a kapcsolatunkat és rosszul esett neki. Utána szidott is, hogy miért nem tettem őt helyre, szólhattam volna ha hülyeséget csinál. A lányok tőlem ezerszer elvárták, hogy mint az apuka, én tegyek rendet ő bennük, mert magukat nem tudják fegyelmezni sem. Direkt hülyén viselkednek, hogy valaki helyretegye őket. Rendesen várják a bántalmazást, az uralkodást, a dominanciát, mint a kislány, aki büntetésre szorul. Akkor érzik jól magukat, mert teljesen sérültek. És ez a lány, akit említettem, nagyon intelligens volt pedig. Csak sajnos, sok lány, aki mélyérzésű, szép érzelmi világgal rendelkező, az mind sérült, én meg egy átlagos, üres lánnyal nem tudok semmit sem kezdeni. Szóval már régóta kb. egy önzetlen gyógyító guru vagyok nekik, és elfogadtam, hogy ezelőtti elképzelésem a lányokról és egy kapcsolatról bazinagy illúzió volt.


Nem lesz itt önzetlen szerelem, meg romantika, meg hasonlók. Nem fognak irántad törődni, mert a saját gödrükben fetrengenek. Ha meg kiadod a gyengeségeid, nem leszel férfi a szemükben, hiába mondják, hogy legyél érzelmes. Amióta nem adom ki a gyengeségeimet, fájdalmaimat, vagy hússzor szebb képet látnak rólam, mert nem tudják elfogadni egy férfiban ezeket. Az ha csajod van, igazából csak munka. Ha találsz normálisat, akk isten megáldott.

2021. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ha nem reagál vagy már azzal kezd, hogy nehéz eset, hagyd, ne erőltesd a dolgot, hogy hátha jobb lesz, ezzel csak az idődet pazarlod.

Amúgy meg azt ajánlom, hogy mielőtt leírsz vmit, olvasd el, hogy van-e értelme, mert amit ideírtál, az egy jobbára értelmetlen zagyvaság, nincs eleje-közepe-vége, gyakran még mondatszerkezetileg sem helyes. Ha chatben is így kommunikálsz, értelmes nő tuti nem áll le veled.

2021. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sírok a röhögéstől!

A szűrőn te nem tudsz átcsúszni..

2021. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresés és -találás számodra, kérdező, nem időszerű még.
2021. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Fejtsd ki bővebben.....Én is érzem hogy gond van....de folytasd!

Ha lenne nő, aki megértő és több esze van egy marék döglött lepkénél, akkor megtalálhatnám a társamat.

2021. jún. 17. 13:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9 miért vannak ilyen magas elvárásaid amikor neked még annyi eszed sincs mint egy marék döglött lepkének? Hogy várhatod akkor el hogy a nőnek meg több legyen? 😂 Gondold át az elvárásaidat.
2021. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!