Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy nem beszélünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem beszélünk a történtekről?

Figyelt kérdés

Egy barátommal elmentünk hétvégén inni (nem berúgni, csak 1-2 fröccsre), de az eső miatt fel kellett mennünk a lakására. Már egy ideje beszélgettünk a szexről, hogy esetleg lehetne majd valami, de a covid miatt nem találkoztunk. Eléggé rosszul bírom a piát, de végülis úgy alakult, hogy megcsókolt és volt egy kis petting is, nem aludtam nála. Amikor eljöttem, még említette, hogy majd beülhetnénk valahova enni.

Viszont azóta említést sem tett a történtekről, vagy hogy szeretne-e folytatást. Fel sem hozta, hogy valamikor találkozhatnánk. Nem szívódott fel, de csak a szokásos munkahelyi dolgairól ír minimálisan, távolságtartónak érzem.

Én ebből azt szűröm le, hogy már nem akar semmit, ami részemről oké, de ezt miért nem lehet mondani? Vagy nekem kellene rákérdezni, hogy akkor most mi van?

Minden választ köszönök!



2021. jún. 16. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok?

Sok emberrel megesik, hogy piasan osszeakadnak, de ennyi. O nem akar tobbet ennel, de az nincs kizarva, hogy neha testiseggel be fog probalkozni. Ha te randit varnal tole, akkor konnyen bele fogsz abba a hibaba esni, hogy elkezdesz bele tobbet latni.

Viszont, ezt meg baratnak sem tartanam. Nem maszunk baratokra reszegen es foleg nem rakjuk ki oket az ejszaka kozepen (foleg spiccesen, neked meg gondjaid is vannak, mint irtad). Azert se fog beszelni rola, mert akkor lelepsz a kozelebol (ha van tartasod).

2021. jún. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

"Már egy ideje beszélgettünk a szexről, hogy esetleg lehetne majd valami"


Szóval, a lakásra sem véletlen vitt fel piálgatás után. Ott valami nem tetszett neki vagy megalapoz egy szexkapcsolatot, aztán néha felmehetsz. Utána meg megint kirak. Ez annyira megalázó... Ahhoz nem volt rossz idő, hogy haza menj, csak ahhoz, hogy felmenj a lakásra? Mintha egy majdnem szex után nem férnél el mellette aludni, vagy nem lenne az embernek egy kanapéja.

2021. jún. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem randizgatási céllal akart veled találkozni, nem is értem, hogy keverted ide ezt. Ha haverok lennétek, nem rakna ki az éjszaka közepén úgy, hogy nem bírod a piát és bárhol rosszul lehetsz. Nálam is aludtak haver csajok nem egyszer. Mondjuk, mi nem akartunk dugni se.

Tipikusan az az eset lesz ez is, amikor néha rád akar majd mászni bulikor, de nem partnerként leszel kezelve, csak egy lyukként és néz rád értetlenül, ha egyszer komolyan akarsz róla beszélni. Válogasd meg a "barátaid" és ha randizni akarsz, normális pasit keress.

2021. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ő 32 én 26 vagyok.

Még a covid alatt kérdezte, ha elhívna randira, elmennék-e vele, amibe bele is egyeztem. Mivel veszélyeztetett vagyok, csak a sarki boltig jártam el, ő is megértette. Viszont mióta lement a hullám, és már mindketten be is vagyunk oltva, szóba se hozta.

Egyébként egyáltalán nem voltam olyan állapotban, hogy ne találtam volna haza, de nekem is furcsa volt, hogy kirak. Ettől eltekintve igazat adok mindenkinek, én is többet gondolhattam bele, és úgy érzem ő is félrevezetett. Én sem fogom neki említeni a történteket.

Mindenkinek köszönöm a választ!

2021. jún. 17. 14:32
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. (#12) nem is arra gondoltam, hogy csak a részegség miatt lehetnél szarul és ne találnál haza, hanem az alap gondod miatt, hogy nehogy valami bajod legyen hazafelé éjjel. Oké, sokat nem kell várni attól, akivel a szex a téma az elején is, de azért egy kis emberséget lehet tanusítani.

Valószínűleg neki ez volt a randi... Hát, te tudod, hogy kérsz-e még egy ilyen emberből.

2021. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezt vele kéne megbeszélni. A kérdéseiset feltenni, stb.

Téged érdekel a téma? Akkor igen neked kell kérdezni.

2021. jún. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!