Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy nem beszélünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem beszélünk a történtekről?

Figyelt kérdés

Egy barátommal elmentünk hétvégén inni (nem berúgni, csak 1-2 fröccsre), de az eső miatt fel kellett mennünk a lakására. Már egy ideje beszélgettünk a szexről, hogy esetleg lehetne majd valami, de a covid miatt nem találkoztunk. Eléggé rosszul bírom a piát, de végülis úgy alakult, hogy megcsókolt és volt egy kis petting is, nem aludtam nála. Amikor eljöttem, még említette, hogy majd beülhetnénk valahova enni.

Viszont azóta említést sem tett a történtekről, vagy hogy szeretne-e folytatást. Fel sem hozta, hogy valamikor találkozhatnánk. Nem szívódott fel, de csak a szokásos munkahelyi dolgairól ír minimálisan, távolságtartónak érzem.

Én ebből azt szűröm le, hogy már nem akar semmit, ami részemről oké, de ezt miért nem lehet mondani? Vagy nekem kellene rákérdezni, hogy akkor most mi van?

Minden választ köszönök!



2021. jún. 16. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy barátommal elmentünk hétvégén inni, megcsókolt és volt egy kis petting is, nem aludtam nála"


"Én ebből azt szűröm le, hogy már nem akar semmit, ami részemről oké"


Egy picit ugy erzem, hogy ugy utalsz ra mint egy ilyen jott-ment dologra.


Ha te alkalminak szantad a dolgot akkor ne lepodj meg ha o is.

2021. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmilyen utalást nem tettem neki, hogy alkalminak szánnám, ő rakott ki este.
2021. jún. 16. 21:34
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Csak abbol szurom le, hogy ugy utalsz ra hogy "egy baratommal", meg aztan kozlod hogy "azt szűröm le, már nem akar semmit, ami részemről oké".


Nem igazan hangzik ugy, mintha komolyan venned.


De azert egy kalandnak elment, gondolom.

2021. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Komolyan venném, ha elhívott volna randira, addig részemről nincs miről beszélni.
2021. jún. 16. 21:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért rakott ki az éjszaka közepén, mert nem akartál szexelni vele?
2021. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondolta, túlságosan megártott az alkohol, úgyhogy inkább ne legyen semmi, tehát normális volt. Azt hozzátenném hogy felszívódási zavaraim vannak, nem döntöttem magamba a piát, így keveset is jobban érzek, de nem voltam részeg.
2021. jún. 16. 22:13
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Ha ő ilyen normális volt, akkor beszélj róla te.

Mondd el, hogy neked nem volt rossz / élvezted, vagy akár valamikor filmezhetnétek nála.

2021. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tetszel annyira neki, de ki volt éhezne, aztán ott is voltál, és kívántad is... szóval amúgy még barátok vagytok, csak volt egy gyenge pillanatotok. De mást kell találnotok kapcsolatra...
2021. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar randizni. Ez egyértelmű.

Felesleges felhoznod a témát, kellemetlen lesz mindkettőnek.

2021. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem akart tőled többet, de úgy jött ki a lépés, hogy

kicsit ittatok és flörtöltetek. Azért küldött haza, mert alapból

nem akart többet, viszont nem akart neked traumát, hogy esetleg

szexeltek, aztán utána lelép. Szerintem ez így tisztességes.

Nem volt ebben több.

2021. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!