Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a történtek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a történtek után is miért állítja minden nő, akiket átvert egy mocsok féreg nárcisztikus manipulátor, hogy az ominózus alak "jófiú" volt?

Figyelt kérdés
Ezt már korábbi kérdéseknél, és privát üzeneteknél is megfigyeltem, legutóbb tegnap is, hogy a nőket tulajdonképpen mindig a jófiúk verik át — szerintük. :D Abba miért nem gondolnak bele a lányok, hogy nem egy jófiú vette palira őket, hanem egy aljas, cselszövő, önimádó szociopata, aki mindent megtett, s még ezen felül bármit is megtett volna, bármeddig elment volna, hogy a bugyijukba jusson. Abba nem gondoltok bele, hogy a "jófiú" igazából "rossz fiú" volt? És miért mossátok össze, miért azonosítjátok be mindezek után az összes normális srácot azokkal az aljas, tisztességtelen alakokkal, akiket pont emlegetni szoktunk, hogy általuk mindig megszívjátok? Szerintetek a normálisabb srácok hobbiból érzik igazságtalannak, hogy mindig simán be tud etetni titeket egy rosszindulatú csúszómászó, aki után még négykézláb is képesek vagytok teperni még úgy is, hogy lelkileg teljesen leépít titeket?
2016. júl. 16. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Véleményen szerint, az ilyen "nők", nem felnőttek, különben felelősséget vállalnának azért, hogy az adott férfi egyed mellett maradtak. Csak azt lehet átb..szni, akit hagynak és lehet. Ha meg megtörtént, akkor meg nem kéne ujjal mutogatni a másikra, hanem le kéne vonni a következtetést, hogy ebben én mit vétkeztem..stb.


Mindig mindennek vannak előzményei, a megtörtént dolgoknak pedig következményei.


Sokan képtelenek felnőtt ember módjára viselkedni, mert könnyebb a másikat hibáztatni, behunyni a szemüket és istent játszani, mint elgondolkodni a történteken.

2016. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, teljesen jól látod a dolgot, és nem értem én sem azt, aki nem.
2016. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az adott kérdésnél szerintem senki nem mosta össze a normálisakat az idiótákkal. Még mindig itt tartasz?
2016. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Link?
2016. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A "jófiúk" itt is folyton panaszkodnak, hogy ők nem kellenek a nőknek, ezért meg amazért. Egy idő után rájön az ember lánya, hogy hiába jönne össze ilyenekkel, mert nekik a személyiségük része a panaszkodás, a negatív hozzáállás, az énközpontúság. Ha nem jön rá, akkor tapasztal, aztán rácsodálkozik a világra, hogy ezt ő nem is így gondolta.

A "rosszfiúktól" az ember nem vár túl sokat, tehát bennük inkább pozitívan csalódik. Ha mégsem, akkor meg nem fogja világgá kürtölni, hogy mi történt, hiszen mindenki a fejéhez vágná, hogy mégis mit vártál, kislány?

2016. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!