Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van másvalaki így kiégve mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van másvalaki így kiégve mint én? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Kiégtem. Már jó pár éve. 25 vagyok. 15 éves koromtól aktívan kerestem párt, szerelmet. Sikertelenül. Akkor még nem tudtam mi is lehet a gond, és milyenek a magyar emberek. (Én is magyar vagyok félreértés ne legyen de én azok közé tartozom akik megtapasztalták ennek a népnek az igazi arcát, azt ami nem kerül bele a turistáknak szánt imázsfilmekbe.) Volt pár plátói szerelmem (heteroszexuális értelemben.) De ezek a lányok mind magasról tettek rám, mert nem vagyok helyes és ők egyénként is jobbat érdemelnek. Erkkor még vékony voltam, 14-15 év közötti időszakban. Lányoktól ekkor szembesültem először, hogy "csicska vagyok". Persze ez akkor ott nem tudatosult bennem. Bár már akkor is feltűnt hogy a suli folyosóján a lányok ölelgetik a fiukat, engem pedig senki. Próbáltam beszélgetni velük, de mindig lepasszoltak, vagy az undort láttam a szemükben. Nem hívtak bulizni, strandolni. akkor kezdődött a szelfi őrület, senki nem csinált velem soha egy képet, vagyis pontosabban amin szerepeltem arról is levágtak és úgy rakták fel facebookra.

Gimiben aztán ez csak hatványozódott. Volt egy lány aki tetszett de amikor közeledtem hozzá csak az undort láttam az arcán. Aztán persze már mindenki rajtam nevettet, hogy mit képzelek magamról hogy incel létemre bepróbálkozok egy jó csajnál. 9.-től megalázások és kiközösítések sorozata. Elkezdtem hízni, ettől még rosszabbul éreztem magam. nevetség tárgya lettem mert, olvastam, érdekelt a filozófia és a költészet, festettem is néha. Szerintem nem is rosszúl, de senki nem értékelte őket - a személyemből adódóan. A lányok a fiújuk nemi szervéről küldtek nekem képet, hogy inkább ezt kéne szpnom. Szóval így telt a gimi, minden nap szívás volt. (Itt megjegyezném, hogy a külsőmre kis koromtól kapom a verbális abúzust ezért ilyen fóbiáim vannak a mai napig, hogy nem merek sok ember előtt beszélni pánik roham tőr rám, már lányokra se nézek mert egyrészt tudom levegőnek néznek másfelől van bennem egyfajta érzés, hogy úgy sem érdemlem meg. Mert én egy ilyen korcs vagyok - ezt nevelte belém a társadalom. Egyszer 15 éves koromban egy táborban megvertek hungarista identitású velem táborozó srácok mert tudták gyengébb vagyok és aludtam. Körbeálltak és kemény talpu papuccsal megvertek. Majd mikor kinnyitottam a szemem reflektorral elvakítottak és telenyomnak a saját fogkrémemmel. Mert más vagyok. Egyszer random abuzáltak a lakótelepünkön, 3.-os voltam mentem haza a közeli suliból. Volt hogy a tanár a fülembe ordított) Szóval ezért egyre agresszívabbá és feszülté váltam. Érettségi után se lett jobb. Erőt vettem magamon diákmelós pénzemen elmentem kondizni, de ott is csak megaláztak, röhögtek rajtam. Aztán az ideg öszseomlásom elött elmentem egy hivatásoshoz, de csak homályosan emlékszem mert ekkor már kezdtek előjönni a tünetek meg kicsit sokkos állapotban voltam. De arra emlékszem hogy utána csak sírtam egyedül otthon, hogy így történt meg. Néha a mai napig előjön, hogy magamtól is undorodok. Aztán kezdődött az elmebaj. Lényeg az hogy a meseautó vitt be a pszihiátriára, ahol egy hónapot voltam, megjegyzem túlkezelve. Olyan nyugtató volt bennem, hogy miután kiengedtek három hónap kellet hogy visszaálljak a normális működésre. Itt volt egy átmenti jobban lét aztán másodszorra már ugyan magam mentem a saját kérésemre de a rendőrök vittek. (hozzáteszem első alkalommal megvertek a mentősök) Két évig kezeltek. Mára már ki vagyok égve apátiában vagyok és nem érdekel már semmi. Elment a kedvem a nőktől (volt pár lány aki tetszett senki nem viszonozta sőt csak megaláztak), az élettől se várok sokat mert ebben az országban mindenki csak kapcsolatokkal kerül be valahova. Van három szakmám, egyikben sem kellek, jelenleg gyári állásokra jelentkeznék de oda is inkább csókos kerül. Bár most elkezdtem, fogyókúrázni de én tényleg nem várok semmit már a magyar nőktől, mert nekik csak helyes, izmos, pénzes, nagymenő kell. Akinek szétfrusztrálták az életét gyerekkora óta, annak gyakorlatilag esélyt sem adnak, nem veszik észre. pedig kis bátorítással segíthetnének rajta. Fáj kimondanom de mára eljutottam oda hogy undorodom ettől az országtól és lakóinak nagy részétől. Lehet én se vagyok hibátlan, de megértettem hogy miattuk lettem iylen. Festetem, írtam - kiröhögtek megaláztak. Ebben a magyarnak mondott társadalomban csak az agreszíó van. Roncstársadalom. Mindegy hogy jobb vagy baloldal, ugyan oylan mindegyik. Az egész ország egy morális csőd. Még a pszichológusom is undorral nézett rám hogy nem tudtam egy nőt összeszedni, ő is nő volt. A lányok minél szebbek annál beképzeltek, annál magasabbak az igényeik. Szomorú, hogy ebben a világban ön

magadért nem kellesz csak akkor ha pénzed van, ki vagy gyúrva stb. Egy cseppnyi megértés nincs itt az emberekben.



2021. jún. 16. 21:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha agresszívan lépett fel a mentősökkel szemben, akkor simán lehet, hogy erélyesebben bántak vele, hisz másodjára se sikerült neki rendesen bemennie, rendőrök vitték (de azért önszántából ment)

Szóval azt, hogy így is történt, elhiszem, de hogy hobbiból verték el a mentősök pl, azt már nem, meg hogy lenézi az agyturkász csak azért, mert ő is nő volt. Miért nem ment a kérdező akkor férfi orvoshoz, ha ennyire frusztrált a nőkkel szemben?

2021. jún. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Intoleráns ez az ország, elég szomorú, ma a melegek, holnap a szidók, romák. Magyarország utál mindenkit és képtelen empátiát gyakorolni.
2021. jún. 17. 08:58
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nő vagyok, megverni mondjuk nem vertek, egy-két pofont leszámítva, de lelki bántalmazásban volt részem elég.

Ettől még be kell látnom, ha nem tetszettem a fiúknak, az azért volt, mert nem voltam vonzó. Pont.

Se Magyarországon, se máshol nem tetszettem volna.

Nekem se tetszenek a nem vonzó pasik, neked is a szép lányok tetszenek, maradjunk ennyiben.

2021. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem úgy érezni, egy troll a kérdező. Random feszültséget generáló témákat dob be, összefüggéstelenül. De tegyünk egy utolsó próbát.


Kérdző, tudod mi az az áldozathibáztatást? Elolvastad rendesen a válaszokat? Segítőkészen, megértően állt hozzád mindenki, szomorú hogy ezt nem érzed. Az nem empátia, tolerancia, hogy bólogatunk "de rossz neked, csúnya mentősök és iskolatársak, sajnáld tovább magad hogy mindenki rossz"

De maradjunk az áldozathibáztatásnál. Hogy jobban értsd, hozzuk a nők elleni nemi erőszakot párhuzamnak. Ha ebben az esetben valaki a nőt szidja, hogy ő tehet ELŐTTE arról, hogy megerőszakolják, az áldozathibáztatás. De a történtek UTÁN ő is segítséget kaphat pl pszichológus által feldolgozni, továbblépni. Ha ekkor valaki azt mondja, figyu szörnyű ami történt, de ettől még a férfiak általánosságban nem hülyék, menj pszichológushoz, beszéljétek át, hogy tudj párkacsolatot kialakítnia. Ez nem áldozathibáztatás, ez segítségadás.

Esetetben senki nem mondta, hogy te tehetsz arról, hogy anno milyen osztálytrársaid volt. Az viszont már a te döntésed, hogy ezek UTÁN miként dolgozod fel, oldod meg. Csakis te tudod ezt rendbe tenni, még a szakembernek se dolga ezt helyetted megtenni, ő is csak segíteni tud az úton. Egy nem szakembertől akkor mit vársz? Igen, megértünk, de segítséget kértél, ami akármennyire ezt akarod hallani, nem egy másik ország vagy egy nő lesz, hanem egy megfelelő szakember.

Nekem is vannak párkapcsolati elakadásaim (engem is kiközösítettek az iskolában), de nem az országot szidom, kezdem felismerni ÉN mit rontok el, de a megoldáshoz valószínűleg megfelelő pszichológust kell keresnem.

2021. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
24-es! Imádom a válaszod!
2021. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
26%
Női pszichológushoz SOHA ne menj. Ő lefog nézni, mert a férfira fel akar nézni, és ha gyengeségedet látja - már pedig azért vagy ott, hogy azt kiadd -, akkor csalódik benned. Férfihoz menj, aki normális és elfogad.
2021. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként meg hagyjuk már ezt, rinyálsz hogy téged hibáztatunk. Felismerlek ám a stílusodról, melyik incelke vagy a pár db közül, aki itt tevénykedik nap mint nap.

Te is nagyon egyet értettél abban, hogy amelyik nőt valaki megveri, megerőszakolja az meg is érdemli, mert biztos egy jóképű drogost választott magának. Aztán leírtam én hogy jártam és egyből ezt írtátok, kellett nekem egy top10es pasival összejönni. Holott egy tiszta nyomi kis csávó volt csak mégis megtetszett benne valami aztán a sérelmeit és frusztrációit rajtam vezette le.

2021. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Van természetes szelekció, még az embereknél is,de az állatokkal ellentétben minden ember,tehet a kiszelektálódása ellen. A lusta rest aki feladja az jár így.
2021. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
De erről van szó... hohy amíg azokkal foglalkozol, akik szidnak, addig nem lesz változás. Lépj túl rajtuk,és foglalkozz magaddal!!
2021. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!