Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Mi vesz rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Mi vesz rá titeket arra hogy bármiféle módosítást hajtsatok végre magatokon másvalaki kedvéért?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Engem spec senki es semmi
2020. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az a csúnya megfelelési kényszer
2020. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig tolják egyeseknek, hogy értéktelenek azzal a külsővel, amíg megteszik. De ehhez sokszor ilyen családi környezetből is kell jönniük.

Nekem az első barátom mondta, hogy a mellem nem szép és elmondta, hogy normális esetben feszesebbnek kéne lennie.

Mindezt úgy, hogy neki a fogai össze-vissza álltak és volt egy másik szépészeti problémája is ami miatt többször megnézték. De én nem mondtam neki soha.

Mondjuk belőlem ez inkább dühöt váltott ki és undort felé, amikor ezzel jött.

2020. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Soha semmi. Elmúltak már azok az idők, kérdező. Nálam és a nők többségénél is. Akár tetszik neked, akár nem.
2020. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gondolok itt olyanra is, hogy mondjuk szimpatizáltok valakivel akinek tetszenek a szőke hajú nők és átfestetitek...

De ez csak példaképp :)

2020. febr. 23. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt aki miatt megtettem ilyet épp hajszin terén.Odalett a hosszú derékig ero barna hajam és egy kis csutak szőke lett belőle.

Ma már nem akarok senkinek megfelelni.😀jo tanulság volt egy életre

2020. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen biztos hogy nem fordulna elő, hogy miatta szőkére festessem a hajamat.

A véleménye érdekel, és adok is rá, nem kell ennyire merevnek lenni, én is változtattam már a pasimon, rettenetes stílusa volt, de belátta, hogy ha nője van, ne viselje már ezt az agglegénystílust.

2020. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki manipulációval próbálja megvenni a nőt az nem szereti a nőt akit a saját képére akarna formálni. Undorító és taszító mindenfajta manipuláció. Szegény áldozat meg azt hiszi hogy annyira tetszik neki a pasi de közbe csak bemanipulálta és elkezdte átszabni a saját tetszése szerint.


Sajna előfordul hogy bizonyos helyzetbe az ember akaratlanul is bele huppan ilyenbe de előbb utóbb érezni fog belülröl egy erős érzést ami ezt mondja hogy nem jó ez így nem jó, nem érzem magam szabadnak mellette mert mindig olyat akar ami én nem vagyok és távol áll tőlem az amit ő akar.


A 4-es nagyon jól fogalmazott!

2020. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt. Olyan volt csak, hogy a barátom nagyon mondta, hogy milyen jól állna nekem egy bizonyos ruha, míg meg nem vettem.
2020. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, ha en is akarom az adott valtozast, csak halogatom lustasagbol vagy egyeb okokbol. De nem festetnem pl feketere a hajam mar csak mert valakinek az tetszik, mert ugy neznek ki, mint egy oreg boszorkany az EZO TV-bol. Szokebbre pl befestetnem magamtol is, mert az nekem is tetszene, de jelenleg nem tartom annyira fontosnak, hogy elmenjek csak ugy.
2020. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!