Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 feletti nők, nálatok mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti nők, nálatok mik a kizáró okok?

Figyelt kérdés
Mik azok az okok amik kizárják, hogy összejöjjetek valakivel, még ha bármilyen más tekintetben tökéletes az illető?
2021. jún. 16. 11:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
71%

40: én nem az a válaszoló vagyok, és ennyire nem szűk a szűröm, de azért normális esetben nem az a lényeg, hogy elfogadjak bárkinél bármit. Ha az illető tudja, hogy ő ambiciózusabb, nem tudna másokat kerülgetni, nem tudna úgy élni... akkor szíve joga mást keresni. Legfeljebb ha nem talál olyat, akinek ő tetszene, egyedül hal meg. Szerintem az a legkárosabb viselkedés, ha az ember a párkapcsolati Máltai Szeretetszolgálatot játssza, hogy "hát igazán nem felel meg nekem az illető, de annyira sajnálom szegényt".

Egyébként ez főleg férfiakra jellemző, hogyha egy nő bármilyen elvárást támaszt, az már túl sok, meg "MI VAN HA A TÖKÉLETEST TASZÍTOD EL EMIATT? NAAAAAAA?"... mintha csak az lehetne tökéletes személyiségre, aki pont abban az egy elvárásban nem felel meg. Segítek: nem, nem feltétlenül az az életem párja, és amúgy sem hiszek abban, hogy csak egy igazi létezhet.

Engem komolyan már azért lefelszíneseznek, hogy elvárom, hogy a páromnak ne legyen katasztrofális a helyesírása, meg mert nem akarok távkapcsolatot.

2021. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
k.i.f.o.g.á.s.
2021. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Nem spirituális.
2021. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!