Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 feletti nők, nálatok mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti nők, nálatok mik a kizáró okok?

Figyelt kérdés
Mik azok az okok amik kizárják, hogy összejöjjetek valakivel, még ha bármilyen más tekintetben tökéletes az illető?
2021. jún. 16. 11:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
82%

Nálam meg az a kizáró ok, ha valaki nem képes (pláne ebben az országban) megkülönböztetni, hogy az anyagi okból (vagy párjával szeretne, ha lenne) való szülőkkel élés nem egyenlő a mamahoteles, csekket befizetni sem tudó (vagy más ügyeket elintézni) emberekkel. És annyira nem látja a fától az erdőt, hogy megalázó, degradáló belső tulajdonságokat vetít 1 szociálisan aggasztó tény miatt, mint a lakhatás.


lehet felőlem 22-32-42 éves.

2021. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Nős, barátnője van. Úgy viselkedik, mintha az anyja lennék. Valószínűleg az is ha valami extrém fétise lenne. Drog, mértéktelen alkohol. Lenézi a nőket, nem lehet vele semmiről értelmesen beszélni, ha nem értünk egyet nem tud érvelni, csak hisztizik (igen, pasiból is van ilyen). Meg magát a szélsőséges gondolkodást sem bírom.

Ne legyen rasszista vagy homofób, de ne is menjen el a túltolt liberalizmusba


Maga az anyagi részek nem annyira izgatnak, ha normálisak a szülők és ő is segít otthon és nem csak lusta akkor nincs abban semmi ha otthon él

2021. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
8%

Zsidó vagy muzulmán vallás.

Sötét bőr.

Csóróság.

Igénytelenség.

Távolság.

Elvált.

Gyereke van.

30 alatti, 60 feletti.

2021. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
44%

Oké, nem telt el még másfél év, de légy szí, hadd válaszoljak a 20 év felettiek nevében...


Zavaró tényezők, tehát:

- Túl magas

- Túl alacsony

- Átlagos

- Dugni akar

- Nem akar dugni

- Túl gyorsan veszi a levegőt

- Hangosan tüsszent

- Rám néz

- Rám sem hederít

- 18 alatti

- 18 feletti

- Szexelt már

- Szűz

- Anyjával él

- Velem él

- Él...


Még folytathatnám, de szerintem érthető így is! Csak ennyi kikötésem van, és egy férfi sem hajlandó megerőltetni magát, bezzeg én!!! Úgy kéretem magamat, mint még soha senki, ezek meg a kisujjukat sem mozdítják.


Bezzeg régen, a nagyszüleim idejében... Minden férfi udvarolt! Hazajött a kocsmából, megverte a nagyanyámat, és még virágot is kapott.


Nincsenek rendes férfiak, kihaltak!négynégy!!

2021. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nehéz így válaszolni, de megpróbálok pár dolgot összeszedni, amik számomra nem szimpatikusak vagy akár ellenszenvesek, kizáró tényezőnek számítanak.

- Ha nem tetszik vagy nem tartom vonzónak, gondolok külső tulajdonságokra, ápoltságra, stílusra és úgy összességében a megjelenésre. Az ápolatlanság, igénytelenség gondolom egyértelmű és igazából én azt sem szeretem, ha valaki nagyon piperkőc. Nincsen konkrét ideálom, de vannak dolgok, amiket annyira nem szeretek és ilyen pl. a hosszú haj, a kopaszság, az extrémebb külső (pl. tetkók, piercing és ilyesmi) vagy, ha jelentősen alacsonyabb nálam. Nekem igazából az a legszimpatikusabb mikor valakinek inkább átlagosabb, egyszerűbb, hétköznapibb a megjelenése.

- Ha olyan nézeteket és elveket vall vagy olyan a viselkedése, olyan tulajdonságai vannak, amik számomra elfogadhatatlanok vagy egy kapcsolatban nem tudnék együtt lenni olyan emberrel (pl. ilyen a rasszizmus, idegengyűlölet, előítéletesség, szűklátókörűség, pökhendiség, ha lenéz másokat, felvágós, buta, bunkó, agresszív, anyagias stb.)

- Ha nagyon nagy különbség van az életvitelünkben, teljesen máshol tartunk az életben vagy teljesen más céljaink vannak, teljesen másképpen gondolkozunk. Ebben azért valamennyire rugalmas és nyitott vagyok, de alapvetően olyan párt szeretnék magam mellé, akivel több bennünk a közös érdeklődési kört illetően, nagyjából egy korosztály vagyunk, hasonló élet színvonalon és ritmusban él, és összeegyeztethetőek az aktuális és jövőbeli terveink. Ha nekem is jó és neki is jó a felállás. Például nem jönnék össze olyannal, aki mondjuk 15-20 évvel idősebb nálam, főállásban dolgozik évek óta, saját lakása van, gyereke van stb., de az nem zavar, ha mondjuk csak más a hobbija mint nekem, ha vallásos és én nem, ha dohányzik és én nem, dolgozik míg én tanulok stb., tehát engem ez nem zavar.

22/L

2021. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
90%

1. Alkoholizál, részegeskedik, bulizik, fesztiválozik (a haverokkal hétvégente leülünk egy sörre beszélgetni nem bulinak számít, az teljesen oké), dohányzik, drogozik.


2. Összeegyeztethetetlenek a jövőbeli terveink, a világnézetünk, a habitusunk, női-férfi szerepekről alkotott képünk, stb.


3. Önállótlan. Engem nem zavar, ha a szüleivel él, ha kiveszi a részét a dolgokból és amúgy képes az önálló életre, vagyis nem nekem kell bemutatnom neki a felmosórongyot, és van munkája, amiből a jövedelmét nem elherdálja.


4. Igénytelen.


5. 8 évnél idősebb vagy 2 évnél fiatalabb nálam.


6. Van gyereke.

2021. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

Tessek.


12 es ket labbal jar foldon es total relevans elvarasai vannak, nemcsak bebufogi, hogy csoro, meg zsido meg yolo supreme tiktok.


Tanult, olvasott embernek tunik, aki nem lista alapjan veri magat a foldhoz es kovetelozik, mint a valaszado plussmacis kislanyok. Hashtag swag


Latszik ahogy ir, hogy tarsat keres es nem egy termeket, nem valakit, akivel villog a vihancolos barinok elott, hanem ertelmes emberi lenyt.


Biztosan megtalalod a szamitasaid, sok sikert!

2021. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
42%

Sok ilyen van. Néhány közülük: mélyen vallásos, szélsőséges politikai nézeteket vall(vagy bármiben szélsőséges és akörül forog az élete), káros szokások, havi 1-2x az alkohol belefér, de a cigit nem bírom, a lustaság is kizáró ok, legyen szó akár a háztartásról, akár munkáról, akár mozgásról, fontos a sport, a kontrollmánia és beteges féltékenykedés sem pálya, 26-27 éves kor felett már ne a szüleivel éljen stb.

25N

2021. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem te szabod meg ki hol tudja megoldani a lakhatasat, ahhoz meg nincs kozod, ki miert lakik ott, ahol.
2021. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
#19 de azt megszabhatjuk, hogy kivel járunk :D
2021. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!