Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 feletti nők, nálatok mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti nők, nálatok mik a kizáró okok?

Figyelt kérdés
Mik azok az okok amik kizárják, hogy összejöjjetek valakivel, még ha bármilyen más tekintetben tökéletes az illető?
2021. jún. 16. 11:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
40%

A szüleivel él.


22/l

2021. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
66%

1. Ha valami olyan fétise van, amivel én nem tudok azonulni, ilyen pl. a talp vagy láb, kaki, pisi, orgia, bármi ami nem monogám, stb.


2. Ha önállótlan. Nyilatkozzon ez meg bárhogy, pl. a szüleivel él és soha nem segít nekik, vagy ha elköltözhetne de nem szakad le az anyjáról.


3. Ha nem elég ambíciózus. Ha nem tudok felnézni rá, mert meg van elégedve azzal ahol van és amit elért. Nyilván el lehet érni szakmai magaslatokat, maxokat úgy 30-35 éves korra is, de ez ne az legyen, hogy pl főraktáros.


4. Ha nem egyeznek a hosszútávú terveink. Pl. ő nem akar gyereket, én viszont 3-ig meg sem állnék. Vagy ha nem akar házasodni, mert nekem ez is fontos ha megérett rá az idő.


5. Ha nagyban különbözik a szeretetnyelvünk.


Biztos vannak még kizáró okok, de egyenlőre ezek jutottak eszembe, talán számomra ezek a leginkább fontos dolgok.

2021. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
68%
Majd másfél év múlva válaszolok, mert ahogy elnézem, kiestem az alsó korhatárból...
2021. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig remélem, hogy nem felejtek el idenézni másfél év múlva, izgatottan várom a válaszodat, kedves #3-as. :D
2021. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
79%
20 év feletti nőknél mi a felső korhatár? 30. életév betöltése ugye?
2021. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
45%

- gyereket akar

- buta

- nem hűséges típus

- agresszív

- iszik

- drogozik

- dohányzik

- rózsaszín, lila cuccokat hord

- tetoválása van

- mamahoteles

2021. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem Mészáros Lőrinc vagy Rogán Antal típus.
2021. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

Istenem, megint ez a szüleivel él kifogás.



Nem fogyatékos attól, hogy nem tud mondjuk pesten egy albit fenntartani.

2021. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%

#6 akkor én jó vagyok nàlad 😅😅😅


Amúgy a korhatárt senki nem jelezte. Pl nem hiszem hogy egy 20+ csaj összeállna egy 40-es hapsival

2021. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%
Talán attól félhet a jelölt Hölgy, hogy MINDENBE beleszól a Kedves Mama? A férfi meg egy szó nélkül inkább az anyukának igyekszik megfelelni?
2021. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!