Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 feletti nők, nálatok mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti nők, nálatok mik a kizáró okok?

Figyelt kérdés
Mik azok az okok amik kizárják, hogy összejöjjetek valakivel, még ha bármilyen más tekintetben tökéletes az illető?
2021. jún. 16. 11:56
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, hogy ez miért olyan nagy szám, hogy egy dolgozó férfitól elvárják a nők, hogy egyedül éljen. Én is 26 éves vagyok, és amióta dolgozom, elköltöztem a szüleimtől, és saját magamról gondoskodom minden téren, mivel így neveltek, ez csak mentalitás kérdése. Elég kellemetlen lenne, ha valakivel megismerkednék, és mikor áthívom magamhoz, a másik szobában ott ücsörögne anyám. :)

Az teljesen igaz, hogy úgy egyszerűbb félretenni, ha az ember nem költözik el, amíg nem muszáj, azonban ebből a másik nem azt szűrheti le, hogy nem vagy elég ambíciózus, hogy nem tanulsz olyan szakmát, vagy nem keresel olyan munkát, amivel meg tudod teremteni az anyagi biztonságot.

2021. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
82%

- külsőre nem vonz egy picit sem

- bunkó

- anyuci pici fia

- buta, műveletlen, tájékozatlan, faragatlan, tanulatlan (nyilván nem azt várom el, hogy tudástár legyen, de ne legyen vele égő kulturált társaságban megjelenni)

- hímsoviniszta

- homofób, rasszista

- nem Budapesten lakik és/vagy nem költözik fel hamarosan (elköltözni nem szeretnék, távkapcsolatot nem akarok)

- ápolatlan, igénytelen (ez alatt nem azt értem, hogy metroszexuális cicafiú legyen, de fontos, hogy méretben, színekben passzoló, alkalomhoz illő, tiszta ruhában jelenjen meg... haja, foga, bőre, ha van, szakálla karban legyen tartva)

- utálja az állatokat

- 20+ évvel idősebb

- magát nem képes eltartani, másokat pumpol(na)

2021. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

21


Budapesten laksz?

2021. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Ha nem csicska, és nem tart el!

Mert én megerdemlem!

2021. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
37%
#23: Igen, Budapesten lakom, és most a vírus alatt az albérletek ára is csökkent ráadásul.
2021. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
54%

#14 :)


Lássuk akkor:


- Túl magas (nem, csak 185 cm)


- Túl alacsony (lásd az előbb)


- Átlagos (nincs belőlem még egy/másokból sem, de vonatkoztass el)


- Dugni akar (egyezzünk ki orálban)


- Nem akar dugni (lásd az előbb)


- Túl gyorsan veszi a levegőt (nem hiperventillálok)


- Hangosan tüsszent (mindig visszafojtom)


- Rám néz (majd kamerázok telefonnal)


- Rám sem hederít (lásd fent)


- 18 alatti (mondjuk, hogy pont 18 vagyok/ + ÁFA)


- 18 feletti (lásd fent)


- Szexelt már (csak prostikkal, az nem ér)


- Szűz (lásd fent)


- Anyjával él (egyedül élek)


- Velem él (lásd fent)


- Él... (Fenébe, tudtam, hogy valahol el fogok vérezni!)

2021. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Elég sokaknál látom ezt a ne a szüleivel éljen. 28 vagyok, Anyámmal, nagymamámmal (mindketten elváltak) és tesómmal élek (25 éves és szellemileg súlyosan fogyatékos). Mivel konkrétan én vagyok a férfi a háznál így kb mindent én csinálok a főzésen és a mosáson kívül, a takarításból is kiveszem a részemet. Én nyírom a füvet, vágom a sövényt, összeszedem a kutyakakit. Én megyek a boltba, gyógyszertárba, postára. Én viszem ki a szemetet, cserélem a villanykörtét, télen lapátolom a havat. Ha bármire kérnek azt megcsinálom, ha segítség kell számítógéphez, ott is segítek. Ezeket munka mellett csinálom, eddig nem volt okom elköltözni, plusz segítek az itthoniaknak. Így is visszataszító ez?
2021. jún. 16. 18:47
 28/43 anonim ***** válasza:
25%
Nem elég, hogy anyádékkal élsz, de még a szabadidődet sem tudod kizárólag a barátnődre fordítani. Ez a legtöbb nőnek visszataszító, kiábrándító, kizáró ok.
2021. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Mivel nincs barátnőm...
2021. jún. 16. 19:04
 30/43 anonim ***** válasza:
62%

Nem visszataszító, mert segítessz az anyukádnak és tesódnak. Ez indokolt otthon élés.

Viszont azt nem tagadom, hogy nekem nem vonzó, hogy folyton pesztrálnod kell az öcséd, és az sem vonzó, hogy anyukáddal kell találkozni mindig, ha veled akarok lenni.

2021. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!