Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni 40 elmúltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni 40 elmúltam?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
neten
2021. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem jön be, köszi.
2021. jún. 15. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Én 44, 2 éve ott találtam társat.

Hidd el, nekem se jött be... más választás viszont nem sok van.

2021. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
ÉLET.
2021. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Rosszlányokon.

Társkeresében csak a gazdagok sikeresek (vagy aki annak mutatkoznak). Sima átlag manusként esélytelen! Akkor sem, ha humoros vagy, akkor sem, ha intelligens vagy, akkor sem, ha tartalmas beszélgetéseket lehet veled folytatni, akkor sem, ha kedves vagy, ha udvarias az kifejezetetten hátrány, ahogy az sem előny, ha romantikus vagy.

Lóvé kell, lehessen instára, Facére nyaralási képeket pakolni, ne várd el, hogy házias legyen, ne várd el, hogy főzni tudjon, ne várd el, hogy mosson, a szexet pedig felejtsd el. Szponzor kell ezeknek nem társ!

Rosszlányokon legalább van szex. Pénzbe kerül az is, de legalább kapsz puncit!!!!!!

2021. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Savanyú a szőlő az úrnak...

Akit én találtam, humoros, intelligens, tartalmas beszélgetéseket lehet vele folytatni, udvarias és romantikus.

Lóvé egyenlően kb.

Instánk nincs:) Facebookra max gyerekekkel közös balatoni nyaralós fotók, igen, olyan van:)

Felváltva főzünk, többi házimunka többnyire enyém, mert ő többet dolgozik, kevesebbet van otthon.

Szex szuper.

Úgyhogy te csak picsogj nyugodtan.

2021. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Idősek otthona
2021. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Társat a neten.

Dugásra: nosztalgia disco, bàrok, szórakozóhelyek. Ilyen helyeken a legtöbb esetben fizetsz egy italt, rövid beszélgetés majd mentek szobàra.

2021. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy? A kérdésedből nem derül ki. Ha nő, akkor adj a külsődre, ügyelj arra, hogy fiatalos legyél, járj nyitott szemmel az utcán, mosolyogj a neked tetsző férfiakra. Ha férfi vagy, akkor menj el terembe edzeni, legyél izmos és legyen önbizlamad bárhol megszólítani a neked tetsző nőt
2021. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt? Én férfi vagyok, és nőt keresek. (F39)
2021. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!