Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 feletti pasi vagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 feletti pasi vagy és nincs kocsid/jogsid sosem lesz nőd?

Figyelt kérdés
Ez már alap ennyi évesen?

2021. jún. 14. 17:50
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
33%

30

Még egyszer: Van autóm! :D

De ezt mindig is elvártam visszafele. Mert nem fogok senkit sem furikázni. +rendkivul kiabrandito, h csak az én autommal mehetünk bárhova is.


"Nem a busz a klassz, de lényegesen olcsóbb,"

A nem rendezett egzisztenciáju pasikat sem szeretem, nem csak az autó nélküliseget. (a legtöbb Nő ugyanigy van vele) Ha nekem Nőkent ment, nehogy már egy pasinak ne menjen.

2021. jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
62%

"Ha nekem Nőkent ment, nehogy már egy pasinak ne menjen"


nőként talán nehezebb?

2021. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Ha Nő vagy, ugyanazért a pénzél többet dolgozol. De tudod mit, ha nekem ment, neked miért nem?
2021. jún. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

"ugyanazért a pénzél többet dolgozol"


örülök, hogy nem azzal jöttél, hogy ugyanazért a munkáért kapnak kevesebbet

2021. jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Ez csak egy bozonyos szint felett utkozik ki.

Ha egy multinál dolgozol , es team leaderi szintig jutsz, akkor ott erzed.... és duppla annyit kell tenned mint egy férfinak, es perdze uton utfélen hangoztatni, hogy nem akarsz már több gyereket...

Mert egy pasinak könnyü, neki lehet karriere es gyereke is egyszerre, egy Nőnek mindenképp valasztani kell ha csak egy bizonyos időre is amig picik a gyerekek

2021. jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként ez az autó kérdés remek szűrő is, hogy az ilyen elmebeteg csajokat kiszűrd az életedből, akiknek ez fontos. 😊
2021. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
37%
Ez miért elmebetegség? Alap! Legalabb annyira mint a diploma, saját lakas
2021. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Neked alap, más viszont más kritériumok alapján választ párt. Bírom, amikor egy barom beszél a közösség nevében. :D
2021. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Miert gondolod, h ez az egyetlen elvarasom?
2021. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

#37es!

Alap a saját lakás?? :D Te Magyarországon élsz? :D Ember. 200 nettót keresek diplomásként. 100ezer az albérlet rezsivel. Úgy kb 400 év és lesz pénzem lakásra. :D

2021. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!