Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 feletti pasi vagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 feletti pasi vagy és nincs kocsid/jogsid sosem lesz nőd?

Figyelt kérdés
Ez már alap ennyi évesen?

2021. jún. 14. 17:50
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
25%

20

Van kocsim, de elvárom a pasitól is ugyanezt. Ez egyszeruen hozza tarzozik egy ferfi lényéhez

2021. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Mi tartozik hozzá? Az ,hogy akkor már mindkét félnek legyen kocsija, tök feleslegesen? Jó, vidéken még csak-csak, de városban? Mi a fenének? Így se lehet normálisan közlekedni, órákig tart eljutni egyik helyről a másikra, mert mindenki olyan kva nagy kényelmet akar... és nyilván nagyon megéri fizetni azért is,hogy csak úgy álljon a kocsi, hiszen nincs kihasználva, nem egész nap megy.
2021. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Igen. Nem hivatasos sofőr vagyok, es igy valoban csak reggel, meg delután megy.
2021. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
27%
Hát én nő vagyok és van. Fura lenne, ha a pasit mindig én kéne furikazzam.Vagy télen állnak a hidegben várnánk a buszt...
2021. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők inkább házat akarnak egy pasitól és nem kocsit. Az az alap elvárásuk :D A kocsi az relatíve olcsó dolog... XD


30 vagyok és házra gyűjtök mert nem albiban akarom leélni az életem így anyukámnál élek. Kb észre se vesznek a nők.


Mind1 majd pár év múlva az is meglesz aztán a jelentkező nők száma is megugrik. Addig viszont kb láthatatlan vagyok :D

2021. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

25

Szerintem bőven elég, ha gyüjtesz rá, es latják az ambiciot benned....

Az autó, na az alap! A közös programokhoz is elengedhetetlen

2021. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Mert mi baj a busszal? Mintha ez valami szégyen lenne, hogy az ember nem akar feleslegesen tárolni egy kocsit a hét 168 órjából 150 órában.
2021. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
30-as vagyok, nincs jogsim, nincs kocsim, nem is akarok és évek óta együtt élek a barátnőmmel.
2021. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
52%

27

Mert kényelmesebb. Nem szeretem a buszt. Tele van büdös koszos emberekkel, C tipusuakkal.

Nem a "tárolás" szót hasznalnám. Tökéletesen elvan a garázsban! De amig panelban laktam, addig is teljesen jól el volt a parkolóban.

Ultragaz ha egy pasinak nincs...realizalhatsz tőlem, hogy milyen klassz a busz (nem az) de ettől még nem lesz úgy.

2021. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Nem a busz a klassz, de lényegesen olcsóbb, mint egész évben fizetni valami után, ami nincs úgy kihasználva. Az meg,hogy az x órát az úton miben töltöm, hát tök mindegy. Azt a pénzt inkább értelmesebb dolgokra költöm. De mondom még egyszer,ha egy nő akar kocsit, vegyen magának, fizesse a sok szart utána, meg a javítgatást, stb.
2021. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!