Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély összejönni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély összejönni vagy ebből csak botrány lehet?

Figyelt kérdés
Vonzódom és vágyom valakire, aki szintén érdeklődik irántam, de az etikai kódex miatt nem lehet köztünk semmi. (szociális terület, ő a nő, én az ellátott, férfi, elvált)

2021. jún. 12. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a foglalkoztató nővér?

Mint előttem többen leírták, rengeteg segítő szakma van, ahol a beteg "beleszeret" az őt ápolóba, de ez nem valódi érzelem. Ha jól vagy, és még mindig érdekel, akkor hívd el randira,

2021. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 kB azt jelenti hogy a kérdező valamilyen testi lelki vagy pszichés fogyatekossagban szenved és a nő az aki próbálja rehabilitalni. És valószínűleg totál félre érti a kedvesseget ami neki munka kori kötelesség.
2021. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Istenem!


Apum ápoló, ne tudd meg hány öreg, szenilis nénike "beleszeretett" az évek során :) Egyáltalán ne vedd biztosra, hogy az a nő érdeklődik irántad.

2021. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!