Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély összejönni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély összejönni vagy ebből csak botrány lehet?

Figyelt kérdés
Vonzódom és vágyom valakire, aki szintén érdeklődik irántam, de az etikai kódex miatt nem lehet köztünk semmi. (szociális terület, ő a nő, én az ellátott, férfi, elvált)

2021. jún. 12. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
céges etikai kódex nálunk is tiltja a vezető-beoszott viszony.. mégis összejöttem a párommal. Ki nem sz@rja le a céges etikai kódexet?
2021. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kirúghatják, ha kiderül, úgy sejtem. Azt nem szeretném
2021. jún. 12. 19:02
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Ez elég érdekesnek és izgalmasnak hangzik (mármint nem a kirúgás részére gondolok, hanem, hogy kölcsönös vonzódás jött létre.)


Hogyan lobbant fel a szikra? Részleteket megtudhatunk?

2021. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Egy jó ideig nem kell kiderülnie.

Nekem a 30 év munkaviszonyom alatt sosem tudták a munkahelyemen, hogy ki vagy mi a párom, vagy van e párom egyáltalán. Aztán az idő majd mindent megold!

2021. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-nak. Kezdeti állapotban van ez a dolog. Nagy szemezések, közeledés és távolodás. Nem tudjuk, hogyan tovább, ezért a kommunikáció is blokkolva. Ja és több mint 10 évvel fiatalabb nálam a hölgy. Kicsit aggódok, hogy csak játszik vagy maga sem tudja mit akar.
2021. jún. 12. 19:12
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem! De nem a botrány miatt. Sokkal konkrétabb lehetnél, hogy ki ó neked.

Ha tetszik a pszichológusod, az jót jelent, mert meg tudsz nyílni felé, de sokan túlgondolják, és azt hiszik, hogy a terápiás érdeklődés nekik, mint embernek szól, holott ők pácienst kezelnek. Mond el neki, keres mást maga helyett.

2021. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal is osszejovunk, csak akkor mashoz jarunk utana.
2021. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen kodex. ha egy ceges szabalyzat, akkor azt meg lehet kerulni, vagy az egyikotok munkahelyet valthat, ha komolyra fordul a kapcsolat. de ha olyan ami az illeto jogositvanyaba kerulhet, akkor jobb nem belemenni (pl pszichologus osszekavar a betegevel)
2021. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ő egy foglalkoztató nővér
2021. jún. 12. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Folytassátok máshol!
2021. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!