Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk fiú hogyan tudna párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiú hogyan tudna párt találni?

Figyelt kérdés

Hasonló lányt tudnék elképzelni barátnőmnek, csak az a gond hogy nem tudok kezdeményezni. Volt egyszer egy lány aki tetszett ránéztem meg rá mosolyogtam és elkezdett velem beszélgetni de ő túlságosan extrovertált volt.

Nagyon lemaradva érzem magam mert csak ez az egy dolog történ az életemben eddig ami lánnyal kapcsolatos, csók meg ilyenek sosem volt 23 éves létemre. Nagyon elkésve érzem magam már. Meg érzem hogy hiányzik a tapasztalat, mert ezzel a lánnyal is lehetett volna valami ha egy kis rutinom, magabiztosságom lett volna.


2021. jún. 11. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Társkereső. De rengeteg ugyanilyen kérdés van itt, böngészd át őket.
2021. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

1. Sehogy

2. Egy extrovertált csaj felszed téged

3. Változtatsz, hogy ne legyél félénk

2021. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki se születik úgy, hogy tud kezdeményezni, viszont ez egy fejleszthető tulajdonság. Járj emberek közé, ismerj meg új embereket, igyekezz több szociális életet élni. Hogyha lesznek barátaid, több ismerősöd, már nem fogsz szorongni egy hétköznapi beszélgetéstől, sokkal könnyebben nyitsz a lányok felé. 8 év lemaradásoban vagy, minél hamarabb kezdesz dolgozni rajta, annál hamarabb lesz változás. Én 22 éves koromban voltam a te helyzetedben, nem volt kivel szilvesztereznem, mindennapjaim négy fal között töltöttem, kockultam, alig tudtam kenyeret kérni a pékségben, mert attól is szorongtam. Amint elkezdtem jobban nyitni a világ felé 3 év múlva már lettek barátaim, 5 évre rá már csajoztam, visszautasítottam olyan lányt, aki nem tetszett, 10 éven belül pedig barátnőm lett. Hajrá, az élete tőled függ!
2021. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki se születik úgy, hogy fejlesztő lenne, de azt legalább meg lehet tanulni, a csajozás egy adottság. :)
2021. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!