Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az igazit keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az igazit keresni kell vagy magától fog "jönni"?

Figyelt kérdés

Én hiába ismerkedem nem találok hozzám való lányt. Néha azt érzem hogy erőlködhetek bármennyire de ha előre meg van írva hogy kivel és mikor fogok összetalálkozni akkor hiába próbálkozom, aggódok. Egyre jobban azt gondolom hogy van sors.

Ti mit gondoltok van sors és előbb utóbb aki kell összetalálkozik vagy minden az emberen múlik és ha nem tesz semmit nem is lesz semmi ?


2021. jún. 10. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

"ha nem tesz semmit nem is lesz semmi ?"


Ez pontosan, szó szerint így van.

2021. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kettő között van az igazság.

Tudom mit érzel, nagyon sokáig voltam egyedül várva a csodára. Majd jött egy-két lány az életembe, akivel lehetett volna valami, de nem éreztem a kémiát. Ekkor vettem kezembe a sorsomat, regisztráltam társkeresőre, ahol az elmúlt két hónapban több tucat lánnyal beszéltem, 5-6 randim volt, és eléggé kiábrándultam. Ugyanazt éreztem: nem hozzám való ő sem. Majd a sok száz ember között megtaláltam azt, aki miatt most rá sem tudok nézni más nőre, annyira odáig vagyok érte. Szinte azonnal szerelmes lettem. (Az más kérdés, hogy kezd kioffolni engem, én meg kezdek összezuhanni).

Szóval szerintem érdemes tenni lépéseket azért, hogy nagyobb eséllyel "jöjjön magától" az igazi. Az meg már hitkérdés, hogy előre megírták-e a sorsodat.

2021. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Erőltetetten keresni: NEM

Megadni a lehetőséget a megtalálásra: IGEN!


Remélem.érződik mit akarok átadni' tehát görcsösen próbálkozni, nem is tudod magadat adni, és a kisugátzásod is pocsék lesz.

De ha csak elekzdesz programokat szervezni, társaságba járni, megismerni szimpatikus embereket, akkor kialakul egy jó közösség, és rajtuk keresztül már mehtalálhatod a párodat, még ha konkrétan senkiről sem az a cél, hogy emiatt ismerd meg.. hanem szomllán csak azért,. Ert szereted a hozzád hasonló gondolkodású embereket.

2021. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

#2:


"Az más kérdés, hogy kezd kioffolni engem, én meg kezdek összezuhanni"


oké, ez annak a következménye, hogy csak a szívszerelmed "bevonzására" koncentráltál, azzal pedig szerintem még soha nem foglalkoztál, hogy milyennek képzelsz egy számodra ideális kapcsolatot. Jól sejtem?

2021. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

#4: szerintem ezt ne ez alatt a kérdés alatt vitassuk meg :D

Egyébként igen. Az életben mindent ésszel oldottam meg, és sikeres is vagyok. Párkapcsolat terén ez viszont nem ment, így amióta ebben a szívemre hallgatok, boldog is.

2021. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon hiszek abban, hogy magától jön. Három kapcsolatom volt eddig, csupán az első jött magától (az életből, véletlenül megismertem), a második kettőért konkrétan tettem (társkeresőn). Érdekes módon a második kettő lett hosszú kapcsolat, több éves, az első csak 2 hónapos volt.


Most újra szingliként megint teszek azért, hogy jöjjön a negyedik.


Persze örülnék, ha rámcáfolna az élet, és magától jönne:)


F

2021. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Magától fog jönni.

Csakhogy ez nem azt jelenti,hogy te kuksolsz a kis szobácskádban és majd bekopog!

A lehetősegeidet ki kell használnod,és a helyzetet ,az adandó eszközöket használnod,hogy megtaláljon.

Vegyük Gézát,aki otthon ül és vegyük Bélát,aki eljár sportolni,eljár szórakozni,tagja az origami klubbnak es rendezvények szervezéseben segít a haveroknak+egy lakóközősség képviselője szabadidejében.


Bela nagyobb eséllyel sokkal előbb fog összetalálkozni az igazi párjával,mint Géza.

Geza elzárja magát,nem hagyva lehetőséget a sorsnak,akadályozza hogy szembejőjön az igazi.

2021. jún. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Is-is!


Sült galab nem repül a szádba. Tehát ismerkedni kell, mert nem tudhatod ki lesz az igazi.


Én is sok idiótán és teljesen közömbös faszin, unalmas randin átvergődtem, mire meglett az igazi, de akkor már az első randin tudtam, hogy ő kell nekem.


Magától ritkán toppan be az életedbe a nagy ő.

2021. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez a várni kell , meg majd bevonzom duma csak önámítás és felelősség hárítás.


+ igazi nem létezik. Igazi lehet már máshol született, más időben. Ideális van, de mivel mindenki igazt keresi, az ideálisat azonnal törli, ha 1-2 dologban eltér az ízlés.

2021. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keresni kell olyan értelemben h nyitott szemmel kell járni, intuitiv módon ha ugy érzed h érdemes cselekedni tedd meg, aztán egyszercsak beesik. Csak tudd h kit keresel.
2021. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!