Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Megismertem online egy lányt, rá két napra már randiztunk is, ami szuperül sikerült. A lány folyamatosan marasztalt, így elég hosszúra sikeredett, nagyjából 6 órát töltöttünk együtt. Csók nem volt, de ölelések igen. Randi után beszéltünk, nem volt kérdés részemről, hogy folytatást akarok. Kérdeztem, hogy lesz-e folytatás (személyesen is a randi végén, chaten is miután hazaértem). Igent mondott, azt mondta nagyon jól érezte magát. Viszont amikor a konkrét randit beszélnénk le, akkor eltűnik, későn ír, lemondja az utolsó pillanatban. Néha felajánl új időpontot, néha nem. Rákérdeztem, hogy akarja-e ezt az egészet, mert engem elbizonytalanít a viselkedése, és nincs probléma abból, ha nemet mond. Erre az volt a válasz, hogy ő nagyon szeretne látni még, mert nagyon szimpatikus voltam neki. Chatelés közben is folyamatosan beszívecskézte azokat az üzeneteimet, amikben a randi egy-egy pillanatát említettem meg, stb.

Szóval teljesen kétértelműen viselkedik. Vagy csak én vagyok vak, és nem látom, hogy már rég lekoptatott? De akkor randin miért nem akart elengedni? Miért húzott a végén magához búcsúzáskor? Miért érezteti velem chaten azt, hogy ő is nagyon akarja? Teljesen összezavar.. hogy lehet ezt kezelni?


2021. jún. 10. 09:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10


igazad van.


Sajnos manapság tipikus, hogy gyorsan jön minden. Nincs kitartás, nem ismerjük meg a másikat, vagy max addig, amíg tök jó időtőltés, de az a bizonyos másik bármikor bejöhet, akár már másnap. És akkor törlik is a másik embert az emlékekből, mert ugye jött egy új.


1 utolsó lehetőséget adnék. Ha nem, akkor normális hangnemben, kulturáltan elköszönnék.


6 óra randira azért sztem sok, pont a fent említett dolgok miatt.

2021. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem éreztük soknak, igazából csodálatos volt az a nap, mindketten nagyon jól elvoltunk. És főként miatta lett ilyen hosszú, ezért sem értem ezt az egészet.

Az a baj, hogy a megbeszélt időpont után eltűnni, és a randi napján lemondani az egészet 10+ óra eltűnés után nekem olyan modortalanságra vall, ami kezdi elvenni a kedvem az "utolsó lehetőség"-től.. :(

2021. jún. 10. 11:06
 13/22 anonim ***** válasza:

"randi napján lemondani az egészet 10+ óra eltűnés után nekem olyan modortalanságra vall"


koptat, ennyi. Ha mondaná, hogy suli vagy munka miatt, megérteném. Íyg koptatás. Lehet nem is keresném már.


Tök jó, hogy marasztalt meg mittudom én, de lehet ő olyan típus, aki nem igazán szeret otthon lenni és bárki jó, aki leköti.


Ezért sem szoktam pláne ilyen sokáig húzni a randit. Aztán jön más, és viszlát 6+ óra szórakozás.

2021. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Így utólag tényleg azt gondolom, hogy van más a képben. Csak nem őszinte, ezért húzza az időt.
2021. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És ölelgetne meg hozzám bújna, ha csak "olyan típus, aki nem igazán szeret otthon lenni és bárki jó, aki leköti"?
2021. jún. 10. 11:11
 16/22 anonim ***** válasza:

feltételes mód, vagy meg is tette? Mert mondani bármit lehet.


Amúgy igen. Sok ilyen nő van, akik bárkit ölelgetnek meg hozzá bújnak, mert azt hiszi bárkivel lehet ilyen barátkozósdin viselkedni.

2021. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Meg is tette
2021. jún. 10. 11:17
 18/22 anonim ***** válasza:

Az még akkor is semmi. Mondom, sok nő ölelget meg puszilgat más pasikat. Nem egy olyat ismerek, aki kapcsolatban van és úgy ölelget másokat.


Írta, írták: Utolsó lehetőség, ha akkor is hátrál, akkor elköszönnék és még annyi időt sem szánnék, hogy elemezgessem mit akar.


Amúgy tök egyszerű: Neked mi a megérzésed, gondolatod, és úgy cselekedj.

2021. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Neked mi a megérzésed, gondolatod, és úgy cselekedj."


A büszkeségemet már régóta sérti amit csinál, nem jók a megérzéseim, de évek óta nem találtam olyat, akit ennyire nagyon akarnék.

2021. jún. 10. 11:23
 20/22 anonim ***** válasza:

Mint a legtöbb ember. Sokan 5+ éve amúgy vagy 10+.


De a megoldás is megvan. Én max annyit csinálnék, hogy megkérdezném, hogy mit akar. Ha tetszel neki és fél, nem gáz, de ne így kezelje. Ha van más pali nem gáz, de akkor ott azonnal vége.


Gondold el ha pasi létedre te viselkednél így. Hozzád se szólna, menne a másik pasira.


Önbecsülés fontosabb, és az ilyen viselkedés azért ezt kikezdi. Én pl nem szeretem ezt a viselkedés, bár 30 vagyok és nem 25 alatt. El is várom, hogy legyen egyenes, mert az ilyen érzelmi hullámvasútból indulás előtt ki szoktam szállni, már "öreg vagyok" az ilyenhez, hogy én találgassam mit akar. Meg lehet beszélni.

2021. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!