Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lenne tisztességes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne tisztességes ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel még régebben randiztam, próbáltam nála kezdeményezni, de visszautasított. A barátságát kínálta, amit én nem fogadtam el, mondván nem ezek lettek volna a céljaim vele. Idővel az élet ismét egymás mellé terelt, és akkora már beláttam, hogy tényleg nem vagyunk egymáshoz illőek. Azóta barátok vagyunk, és nagyon jól megvagyunk, ő például jó néhány titkát is megosztotta már velem. Nincs nagy baráti társaságom, lány barátom pedig ő az egyetlen kb. Nálam képben van egy másik lány, akivel kezdenek komolyra fordulni a dolgok. A körülmények tekintetében mennyire lenne tisztességes, ha beszélnék vele a nőügyeim - megosztható - részeiről, vagy akár tanácsot is kérnék tőle egy-egy szituáció jobb megértésében? Vagy úgyis az lenne a vége, hogy a másik lány alatt vágná a fát?
2021. máj. 9. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért vágná a fát a másik lány alatt, ha nem érdekled?

Ha van olyan szinten a barátságotok, nyugodtan beszélhetsz vele erről, esetleg előre hozd fel, hogy tudna-e egyáltalán segíteni.

2021. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi tisztességtelen, csak barátok vagytok és egyikőtök se akar többet, szóval nincs abban semmi, ha ilyen témáról is beszélgettek. Ha úgy érzed, hogy őt ez zavarja vagy nem tud/akar hasznos tanácsokat adni, akkor max többet nem hozod fel. De amennyiben ő se érez irántad még most se többet, nem valószínű, hogy ebből probléma lenne.
2021. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Megmondta, hogy ő nem tart téged férfinak, te meg még haverkodsz vele... Hát erre kíváncsi leszek
2021. máj. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik lánynak se kellesz mint szexpartner. Csak barátzónába képzelnek el.
2021. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"próbáltam nála kezdeményezni, de visszautasított."


Ennyi, vége, menj tovább. Nem kell jópofizni, meg haverkodni, mert nem lesz abból semmi értelmes.

2021. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 #5 elolvastátok egyáltalán a kérdést? :D


A többieknek köszönöm a kommentet!

2021. máj. 10. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

mucika, ha nem tetszik valakinek a válasza, minek kérdezel?



Haverkodjál akkor továbbra is olyannal, aki lekoptatott, de dolgod

2021. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: ha olvasni sem tudsz, minek válaszolsz?
2021. máj. 11. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a kritikat sem birod, minek kerdezel?🙄🤦
2021. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9: Az a kritika, hogy nem kellek neki, amit tudok és nem zavar, mert ő sem kell nekem? Vagy az, hogy nem lesz semmi értelmes a jópofizásból, miközben már most egy tök jó kapcsolatunk van?
2021. máj. 11. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!