Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szűrnél le ebből a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szűrnél le ebből a viselkedésből?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal egy ideje, már a randit tervezzük, viszont az utóbbi időben egyre ritkábban ír. Jelenleg ott tartunk, hogy napi 2 üzenetet váltunk egymással. Ha ír, akkor viszont csupa szép dolgot, elmondása szerint ő is nagyon szeretne engem megismerni, és olyanokat mond, amivel folyamatosan biztat engem. Viszont akkor miért nincs rám ideje, ha tudom a beszélgetésünkből, hogy jelenleg nincs semmi olyan elfoglaltsága, ami ezt indokolná?
2021. máj. 14. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán szeretné, hogy a személy találkozóra is maradjon téma, v. nem nagy írógatos egyébként sem.
2021. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fizette be a telefon számláját, és csak akkor tud netezni ha van WIFI de szerintem azt meg anyukája tiltja le néha mikor rossz jegyet visz haza.
2021. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fekszik neki az írogatás, és személyesen akarja megbeszélni a dolgokat.


Jobban szeretné, ha ott beszélnétek át az adott témákat.

2021. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
B terv lettél.:(
2021. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A b terv nekem is megfordult a fejemben, de akkor miért akar találkozni, és miért buzdít? Konkrétan olyan dolgokat ír, amivel egyértelműen felajánlotta már magát. Ugyanakkor képes egy beszélgetés kellős közepén eltűnni, és 15-20 óra elteltével írni.

Vagy egyszerűen csak ennyire nemtörődöm ember?

2021. máj. 14. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
azért buzdít, meg mondja hogy talizzatok, mert így tartja fent az érdeklődésedet. Próbáld ki hogy eltűnsz pár napra.
2021. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Kérlek ne taktikázz, hogy eltűnsz párnapra.


VISZONT neked se ez SOHA NEM LÁTOTT csaj legyen az életed középpontja.


A "csajozás" egyik fontos pontja, hogy ne a kiszemelted legyen mindennek a középpontja. Csináld az életed, dolgozz, szórakozz, kalandozz, stb. Csinálj más dolgokat azon kívül, hogy vele beszélgetsz, és meglátod, hogy 15-20 órára eltűnni az teljesen természetes és elő tud fordulni.


Én ha csak így neten ismerkednék csajjal, akkor simán 2-3 napokra is van, hogy eltűnnék, mert nem mindig érek rá mindennap a neten beszélgetni. Ha igazán fontos, akkor felhívom az illetőt telefonon stb.


Szóval szerintem könnyen lehet, hogy a csajnak csak olyan az élete, ami tényleg az ideje nagy részét felemészti, és EZ mellett ismerkedni akar, csak ugye nehéz.


Az a tanácsom, hogy ne pörögj rá iszonyatosan. Ha írtál neki, akkor ne ülj a messenger előtt, hogy válaszol-e. Csak dobd el a telefont és ne gondolj rá többet. Felejtsd el.


Ha válaszol Neked, akkor nem kell rögtön válaszolni, mintha jobb dolgod sem lenne. Csinálgasd a napi dolgaid és amikor pihenésre jut időd, akkor gondolkozz el, hogy mit válaszolnál neki. Csak szépen lassan. Mintha nem ő lenne az egyetlen dolog a sivár kis életedben. Ahogy ő is ezt csinálja. De ezzel SEMMI gond nincs.


Ennyi tanácsom van. De ezt nem csak a mostani lányra értem. Az összesre, akikkel valaha még beszélgetni fogsz.

2021. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

What? Napi ketszer ir (ami meg sok is, ha nokrol van szo)


Kb a csaj hiv randira (mert bizony a nok nem biztatnak randira, hanem varnak)


Es te azon vagy kiakadva, hogy ez nem eleg jel? Mit varsz meg, hogy hazhoz jojjon?


Az eletben nem fogsz ennel nyitottabb jelet kapni egy notol...soha

2021. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
#8nak teljesen igaza van. Töketlen vagy :D
2021. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a Messengeren kéne lógnotok. Inkább elhívhatnád kávézni vagy ilyesmi.
2021. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!