Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki segítene megérteni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene megérteni ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Van egy lány, fent van társkeresőn. Elkezdünk beszélgetni, már messengeren, elég jól indult. Látszik, hogy mindketten elég nagy energiát fektetünk egy-egy válaszba, nem csak 1-2 szót írunk, hanem több üzenetet, több mondatot, kérdezünk és érdeklődünk egymás felől. Viszont(!) ezt olyan gyakorisággal, hogy az egyik napot végigbeszéljük, majd utána 24-36 órát kell várni egy válaszra, és a randit is halogatja.

Értem én, hogy B terv vagyok, nem érdeklem őt igazán, van jobb nálam, stb. De akkor mi értelme van ennyi energiát belefektetni? Miért érdekli, hogy mit szeretek, mik a céljaim, milyen életet élek, ha közben egy jobb után epekedik? Arról nem is beszélve, hogy bár egyáltalán nem vagyok csúnya, de ha nem a külsőmet nézzük, akkor eléggé fel van adva a lecke a többi férfinak. Illetve (és itt most főként lányok válaszára lennék kíváncsi) nektek ez nem fárasztó? Nem sajnáljátok az időt? Én férfiként komoly kapcsolatot keresek. Ha egy lányban lehetőséget látok, és jól elbeszélgetünk, akkor engem egy másik, "B-terv"-lány nagyon tudna fárasztani, csak leszívná az energiámat.


Minden véleményt szívesen olvasok, csak kérlek ne kezdjük el szidni a másik nemet, köszi!


2021. ápr. 13. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a bezárt világban nem meglepő ez annyira. Miért sajnálnák az időt, ha jelenleg a legtöbb egyedülállónak végtelen van a négy fal között. Lehet,h nincs is más a láthatáron, csak szimplán egyik nap sorozatot néz/videójátékkal játszik, aztán ha megunja, akk. a másik nap inkább veled foglalkozik.
2021. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont(!) ezt olyan gyakorisággal, hogy az egyik napot végigbeszéljük, majd utána 24-36 órát kell várni egy válaszra, és a randit is halogatja."


Nem lehet az, hogy van ÉLETe? Tudod, meló, sport, hobbi, család, pasi, gyerek,...?

2021. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"egyik napot végigbeszéljük, majd utána 24-36 órát kell várni egy válaszra, és a randit is halogatja."


Jézusom, talán más dolga is van rajtad kívül.... Aludni is kell néha -_-

2021. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Nem lehet az, hogy van ÉLETe? Tudod, meló, sport, hobbi, család, pasi, gyerek"

Ugyan már.. ne legyünk képmutatóak. Arra van időm, amire szakítok. Nekem 36 óra alatt csak arra a személyre nincs 10 percem, akitől nem akarok semmit.

2021. ápr. 13. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A netes dolgok mögé nem kell olyan sokat beképzelni. Amíg nem találkoztatok személyesen, addig ne várj nagy érdeklődést tőle, mert úgyis csak azután fog kiderülni ,hogy akartok e komolyat egymástól vagy sem.
2021. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem meg szó nélkül, ok nélkül letilt mindenki a beszélgetés közepén. Tegnap is volt egy, és ma is. Ez se jobb semmivel. És tudom, hogy szövetkeztek ellenem a trash of tinder facebook csoportban, mert híre ment, hogy mennyire görcsösen akarok már kapcsolatot. Ezért szívatnak, hogy adjam fel a társkeresést, de azért se fogom. Hiszek benne, hogy vannak még rendes, tisztességes lányok, és idén találok egyet, akivel összeköthetjük az életünket. 100 nem számít, 1 számít.


30F

2021. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!