Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnál erről a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal,kb 4 randiig eljutottunk


Az elso utan azt mondta szerelmes belém

Azóta meg szinte nincs más témája azon kivül,hogy 20x elmondja,hogy nagyon boldog velem'nagyon hianyzom neki és mikor leszünk már együtt,meg nagyon szeret,komolyan gondolja velem


De olyan szinten sokszor hajtogatja ugyanezeket,hogy már megfulladok tőle


2021. ápr. 24. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2021. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

23 eves

En 20 eves vagyok

2021. ápr. 24. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus esete annak, amikor valaki azt hiszi, hogy rendes fiú és komolyat akar, de nem veszi észre hogy nyomasztó és nem komolyan vehető. Első randi után szerelmes? Az ilyen esnek egyik szerelemből a másikba
2021. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakitsd meg vele a kommunikációt .
2021. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Piros zona


Tarsfuggo a srac es ez a rajongas meg atmehet feltekenysegbe, netan eroszakba is.


Te menj tovabb, o neki meg pszichologus kell.

2021. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ijesztő... Szerintem ne nagyon erőltesd ezt.
2021. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!